Kangelane

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kangelane

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:19

Kangelane
Hero (Ying xiong) (2002)

Ennemuistne Hiina, enne esimese keisri võimule tulekut, oli jagatud seitsmeks kuningriigiks. Neist kõige mõjuvõimsama, Qin'i, valitseja (Daoming Chen) elab pidevas hirmus, sest teiste kuningriikide poolt talle tehtavad atentaadi katsed on pea igapäevased. Ühel päeval aga suudab nimetu kangelane (Jet Li) kolm tema põhilist vastast tappa...

Ülevaate lisas: Taavi

Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas d33m0n » 16. Märts 2005, 19:23

Hea film! On lahedaid kohti, mida igas filmis just ei näe, eriti võitlustseenid.
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas Taavi » 23. Aprill 2005, 12:16

ÜÜÜÜLIKÕÕÕÕVA

Massistseenid on väga lahedad .. ja väga palju on ootamatuid pöördeid .. seda kuidas film lõppeb saad aru alles siis kui subtiitrid juba käima hakkavad .. Võitlused on ühed parimad mida näind olen .. Seda filmi peab nägema!!
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Cochrane » 23. Aprill 2005, 23:48

Kahtlemata üks parimaid filme, mida ma näinud olen. Ilmselt jäävad seal küll nii mõnedgi asjad mõistmata. Kasvõi need värvid, mis loo iga versiooni juures erinevad on. Ma kahtlen, et need on juhuslikult valitud.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Taavi » 24. Aprill 2005, 01:35

Filmi ülesehitus on veidi keeruline küll .. kuid see tuleb minu arust ainult kasuks .. lõpus jookseb põhipoint kenasti kokku
idamaiseid kultuure peaks ehk rohkem tundma.. sealt võib tõepoolest nii mõndagi veel välja kooruda ..
Ma ennem selle peale ei mõelnudki, et need värvid seal midagi võiks tähendada.. Minu silmade jaoks jäid need üldjuhul Tarantino "Kill Billiga" samasse klassi .. ehk siis puhtalt efekti pärast ..
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Monk » 28. August 2005, 20:25

Väärt ja sügava mõttega film. Erineb "hallist massist" päris kõvasti. ("Kõik taeva all!").
Kasutaja avatar
Monk
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 267
Liitunud: 02. Juuni 2005, 15:12
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas Robert » 03. September 2005, 01:07

Film jättis täiesti külmaks. Isegi lõpuni ei suutnud vaadata, sest nii tapvalt igav oli. Võitlusstseenid ei olnud midagi väärt, sest kõik need mõõgavõitlused olid üksluised. Ma isegi imestasin, et mulle see ei meeldinud, sest "Kill Bill", "Zatoichi" ja "Lendavate pistodade maja" meeldisid mulle väga..
2/10 (1/10 mitte, sest stoori oli põhimõtteliselt ju hea)
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 55 külalist