Paavsti eksortsist

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Paavsti eksortsist

PostitusPostitas Aixi » 10. Aprill 2023, 22:42

Paavsti eksortsist
The Pope's Exorcist (2023)

See tõsielul põhinev lugu räägib Amorthist (Russell Crowe), kes uurib hirmuäratavat juhtumit kurjadest vaimudest vaevatud poisi kohta. Uuringu käigus paljastab Amorth sajanditevanuse vandenõu, mida Vatikan meeleheitlikult varjata on üritanud.

Loe täielikku tutvustust siit
Aixi
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 11692
Liitunud: 15. Juuli 2011, 20:44

Re: Paavsti eksortsist

PostitusPostitas Rasmus » 12. Aprill 2023, 14:27

Meeldis näha tänapäevast õudukat, mis ei tegele iga hinna eest vaataja hirmutamisega. Filmi turundus on selles suhtes eksitav, et tegemist on pigem musta komöödia kui sünge tõsielul põhineva eksortsismilooga (milleks ma seda ise enne vaatamist pidasin). Rotteni suhteliselt kõrge hinnang (praegu 64%) tuleb mulle tegelikult üllatusena, kuna filmis on nii juustused eriefektid ja labased loogikavead, et tõsiselt võtta seda küll ühegi nipiga ei anna. Minu meelest linateos ka erilisele tõsiseltvõetavusele ei pretendeeri (kui eksitav promo välja jätta), mistõttu ei saa näiteks loojutustamise lihtsakoelisust (läbivalt väääga heavy-handed exposition) absoluutselt ette heita. Kellele selline sõge B-film tegelikult mõeldud on, ma öelda ei oska, aga minul midagi selle vastu pole. Ei oleks midagi ka selle vastu, kui sellest nüüd seeria tuleks, nagu lõpus vihjati.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 94 külalist