Ajusurm

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ajusurm

PostitusPostitas Cochrane » 14. Veebruar 2006, 00:32

Ajusurm
Braindead / Dead Alive (1992)

Memmepoeg Lionel (Timothy Balme) peab päevast päeva oma dominantset ema (Elizabeth Moody) taluma. See järgneb oma pojale ka loomaaeda, kuhu Lionel koos oma sõbranna Paquitaga (Diana Peñalver) läheb. Kuid loomaaias hammustab üks haruldane looma ema, kes muutub selle tagajärjel zombiks. Nagu üks korralik zombi ikka, asub ema usinalt teisi inimesi hammustama ja ka neid endasugusteks muutma. Lionelile ja tema sõbrannale aga langeb kahtlane au, pidada maha lahing neid ründavate ebasurnute armeega.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas JigSaw » 14. Veebruar 2006, 14:06

Väga haige film.Verd ja core'i on kõri auguni.Hea stseen oli see, kui muruniidukiga neid zombisi notiti.
Hae vaadata koos õllega.
JigSaw
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 311
Liitunud: 21. Jaanuar 2006, 20:13

PostitusPostitas kbong » 14. Veebruar 2006, 20:07

Peter Jacksoni suurteos minujaoks :) KULD noh
Kõik on omalkohal, väga palju gore ja nalja nabani. Selline film, mis kas ajab sind öökima või naerad ennast surnuks, viimane kehtib minu kohta..
10/10
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Monk » 01. Aprill 2006, 19:10

Tõsiselt haige film. Minu jaoks üks verisemaid, vähemalt praegu meenuvatest küll. Ei olegi niivõrd õudne kui just naljakas. Oojaa verd on selles filmis kõriauguni ning inimese rebimist igasugusteks tükkideks jagub ka. Hea, kuid TÕSISELT HAIGE FILM!
Fear can hold you prisoner. Hope can set you free. - "The Shawshank Redemption"
Kasutaja avatar
Monk
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 267
Liitunud: 02. Juuni 2005, 15:12
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas CyberRax » 20. Juuni 2006, 14:23

Klassika. Tõsi, verega on üpris ekstreemsusesse mindud, aga IMO pole selles midagi paha. Ongi vaheldus nendele lugematutele zombiefilmidele mis ainult pähelaskudest koosnevad. Et ebasurnute vastu lähivõitlust eelistatakse (lisaks peategelasele ka näiteks too preester) on kah tervitatav. Nalja, nagu juba mainitud, nabani. 8/10
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ringooo » 04. August 2006, 23:48

Väga haige ja minu silmis ka ülinaljakas film.
Verd ja soolikaid lendas ikka korralikult ja samas selle suure koguse vere ja jäsemete juures sai ikka naerda kõvasti.
Kui ma hakkan järele mõtlema,siis Braindead AKA Dead Alive on parim õudus/komöödia mida ma näinud olen.
8/10
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Ralf » 17. September 2006, 00:33

Vägagi vaimukas ja verine (mitte jõhker ega sadistlik, vaid verine) zombikas. Külgepoogitud labasus aitab seekord üldmuljele vaid kaasa ja paar äärmiselt naljakat stseeni (Lionel beebiga pargis) teeb "Braindeadist" ühe meelelahutuslikuma zombika. Soovitaks kõigile õudukasõpradele ja neile, kes tänapäeva Hollywoodist mõnusat vaheldust soovivad. Ja ma ei imesta, et Rootsis seda filmi koos oksekottidega laenutati.

7/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas hallhunt » 03. Mai 2010, 04:13

siuke mõnus film ja nagu eelnevalt öeldud-gore'ne,kuid samas ka kuratlikult naljakas 8/10
hallhunt
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 30. Mai 2009, 07:53

PostitusPostitas hunduke » 28. Juuli 2010, 00:47

Issand mis film! :))
Midagi nii naljakat pole ammu juba n2inud, Jackson on GEENIUS! :))
Don't let the darkness of the past cover the brightness of the future.
Kasutaja avatar
hunduke
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 45
Liitunud: 09. November 2006, 16:03

Re: Ajusurm

PostitusPostitas Rasmus » 06. August 2012, 00:28

Tõsiselt haige film ja ma ei ole isegi kindel, kas heas või halvas mõttes. Süüa seda filmi vaadates vist tõesti ei suudaks, kuna kohati oli päris rõve. Üldiselt mõjus sellises koguses verd siiski pigem naljakana kui õudsena vms.

Paneksin ühe punkti võrra madalama hinde, aga kuna tegu on nii ainulaadse teosega, siis 7/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 77 külalist

cron