Harry Potter ja Azkabani vang

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas asunsiin » 12. Oktoober 2006, 19:26

Kusjuures nägi küll, kõik see kõnnak ja välimus. Ülimalt hitlerlik. Endale meeldib kõige rohkem esimene film, sest seal on kõige rohkem raamatu põhjal tehtud. Kui raamatut poleks enne lugenud, siis arvatavasti meeldiks kas kolmas või neljas kõige rohkem.
Kasutaja avatar
asunsiin
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 36
Liitunud: 22. August 2006, 00:10

PostitusPostitas radcliffe » 07. November 2006, 08:58

väga hea raamat, parim...olen lugenud nii raamatud kui näinud mittmeid kordi seda filmi...üks mu raudne lemmik :))
radcliffe
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 5
Liitunud: 02. November 2006, 12:08
Asukoht: põlvamaa

PostitusPostitas suslike » 29. November 2006, 18:51

kui ma esimest korda seda filmi vaatasin siis tundus jama natuke,
aga kui raamatu läbi lugesin ja siis filmi vaatasin oli juba parem millegipärast,
kõige mõnusam koht on see kui harry lendab selle hippogriffiga, seal on lihtsalt mega hea muusika,
kindlasti on nende kolme tegelaste näitlemine edenenud,võrreldes 2 esimese filmiga:D
"Remember, remember, the fifth of November, gunpowder treason and plot. I see no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."
Kasutaja avatar
suslike
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 12. Oktoober 2006, 20:41
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas reeta » 30. Juuli 2007, 14:26

ma pole näinud seda :( kuid vägaväga tahaks
kas teate siis võimalust sellleks? kinodes enam ju ei näita? ja telekasse ei ilmu ka vict nii pea?
Kasutaja avatar
reeta
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 16
Liitunud: 05. Jaanuar 2006, 16:10

PostitusPostitas Ralf » 30. Juuli 2007, 17:04

Pakun, et sel aastal võib Kanal2 seda näidata küll, kuna kaks esimest filmi on nad juba ära näidanud ja kuna kolmas just mitte väga hiljuti ei linastunud, siis poleks midagi imestada, kui nad lähiajal selle ära kavatsevad näidata. Täpsemalt teada saamiseks võid Kanal2'le kirja saata nad on üldiselt väga vastutulelikud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 27. Juuli 2009, 16:20

PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 24. Detsember 2009, 00:01

JazZ- kirjutas:
Ralf kirjutas:"Final Fantasy" fänn, kes pidas kolmandat Harry Potteri filmi seeria sitimaks (wrong!)?


Whaaat up? Ootan põnevusega õiget vastust, sest selle näol selgub tõenäoliselt ka mu tr00 soulmate. "Azkaban'i vangi" raamat oli, imo, seeria parim, aga film see-eest kõige juram.

Ilmselt ei olnud filmis ajaga mängimise nüansid nii kenasti välja joonistatud kui raamatus. Libahundilembelise inimesena nägi Lupin hundikujul ka veidi tobe välja, ehkki too stseen oli väga pingeline. Ma ei ütleks, et "Prisoner of Azkaban" nüüd teiste Potteri filmidega võrreldes eriline kunstiteos on (nagu paljud väidavad), kuid ei ütleks, et ülejäänutest nõrgem. Raamat oli siiski tunduvalt parem.

PS. See bussipeatükk (kuidas seda bussi nimetatigi?) oli üks filmiseeria halvimaid stseene.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas JazZ- » 24. Detsember 2009, 00:12

Ralf kirjutas:PS. See bussipeatükk (kuidas seda bussi nimetatigi?) oli üks filmiseeria halvimaid stseene.


See oli Rüütlibuss (kusjuures, üks teatud pikamaa buss, millega sõitmist endal aeg-ajalt ette tuleb, meenutab mulle oma äkiliste hüpete ja kolksatustega kohutavalt Rüütlibussi.)
Anyways, see stseen filmis oli tõesti freakin' idiootne.
(Kui ma kunagi pisut rohkem mõtteid koondada suudan, siis kirjutan siia veel, mis "Azkaban'i vangi" filmis freakin' idiootne oli.)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jolt » 24. Detsember 2009, 00:18

Mnjaa, aga igaüks - kes suudab need filmid lõpuni vaadata - oskab välja tuua mingeid täiesti idiootseid hetki, kõigist osadest. Ma olen päri, et kolmas raamat on seeria parim, kuid kolmas film ei ole kindlasti kõige halvem. Esimesed kaks on ikka täielikud lastefilmid, kolmandas on hoopis mõnusama atmosfääriga. Cuaron andis seeriale palju tumedama ja asjalikuma spinni. Sealt edasi on iga järgnev osa paraku järjest halvemaks läinud. Raamatud olid pikemad ja seega tuli veel rohkem välja lõigata ning filmid läksid seetõttu püsivalt absurdsemaks. Viimast pole isegi vaadata viitsinud.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas JazZ- » 24. Detsember 2009, 00:36

Jolt kirjutas:Esimesed kaks on ikka täielikud lastefilmid, kolmandas on hoopis mõnusama atmosfääriga. Cuaron andis seeriale palju tumedama ja asjalikuma spinni.


Esimesed kaks raamatut olid ju ka samamoodi siiski rohkem lasteraamatud.
Üks külgi, mis mind kolmanda filmi juures häiris, oligi just see tume atmosfäär, sest raamatus polnud kõik veel pooltki nii masekaz, kui filmis tundus. (Potteri filme on mul üldse väga raske hinnata nende kriteeriumite järgi, mille järgi üldiselt filme hinnatakse. Põhimäärajaks selle juures, kas nad mulle meeldivad või mitte, on saanud see, kui suures osas on nad kokku langenud minu kujutluspildiga raamatu õhkkonnast ja sündmustikust.)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 24. Detsember 2009, 00:38

Rowlingule võib ju tegelikult au anda, et ta ei unustanud neid raamatuid kirjutades kordagi, et Harry on puberteedieas teismeline ja see "hormoonielement" oli väga kenasti hilisematesse osadesse põimitud (algas see minu jaoks siis neljandas). Mõnes mõttes oli kolmandas osas juhtunu Potteri kui tegelase jaoks isegi nn rite of passage.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas JazZ- » 24. Detsember 2009, 01:32

Forza kirjutas:normaalne, aga teine ja esimene olid paremad

Forza kirjutas:
eerik kirjutas:Kolmas film on seeria parim :!:


Jaaa siinkohal tuleb tunnustada "Azkabani vangist" läbi käinud ideed, et mineviku ja oleviku mina kokku puutuda ei tohi. Forza läheks küll enda mineviku-minaga päris ränka vastuollu ja Forza vs. Forza oleks ikka "olukord üsna jõhker see pilt."
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 24. Detsember 2009, 01:37

haha, ma tahaks ka seda näha kusjuures
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas JazZ- » 01. Jaanuar 2010, 20:49

Kuna "Mis film hetkel käib" teema kustutati ära, siis tuleb leppida siia kirjutamisega. Nii, et praegu käib "Azkabani vang". Kõva.

Nüüd tuleb mulle meelde, miks see film nii ebasümpaatne oli. Nende (ma ei ole päris kindel, kes konkreetselt selle eest vastutav on) arusaam heast huumorist on lihtsalt nii freeeaking idiootne. FOR REAL!

+olen enda pere üle väga uhke:
-"Kes see oli, surmasööja vä?"
Mina: "Hhhhh, dementor."
Siinkohal tsiteeriks Robin'it "HIMYM'ist"- Really??? Yeah, I'm the jerk.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas snufffy » 24. Aprill 2010, 14:23

väga hea film tõesti , meeldib rohkem kui esimene , kuid vähem kui teine :D
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 83 külalist