Walk the Line - Nagu noateral

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Meelis » 03. September 2007, 17:36

Fantastiline film... selline film mida võiks kohe mitu korda vaatata:)
Meelis
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 18
Liitunud: 14. Märts 2005, 14:10
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas h2ppyme » 18. Aprill 2008, 21:38

Ammu pole nii head filmi näinud, mida tahaks kohe uuesti vaadata. Phoenixi hääl oli super Cashi mängimiseks. täpselt nagu Cashi vana lugu kuulata. Witherspoon oli ka suurepärane.
h2ppyme
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 19
Liitunud: 22. Detsember 2007, 22:35

PostitusPostitas Immagination » 21. Detsember 2008, 10:05

ülimegahea film, üks lemmikutest. kõik on perfektne selles filmis.

näitlejad peaosades ka supper, eriti ammune lemmik reese witherspoon.

9/10
Immagination
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 202
Liitunud: 15. Veebruar 2008, 20:49

PostitusPostitas Kidd » 21. Detsember 2008, 17:25

Ainus film mille puhul oleks tahtnud rohkem muusikat. :)

9/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Forzelius » 21. Detsember 2008, 20:09

Film on ostetud ja ootab vaatamist, kuid kahju, et Phoenix sellest ajendatuna näitlemisest loobus..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 21. Detsember 2008, 20:12

pihtas põhjas
Pilt

Bye! Good
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 21. Detsember 2008, 20:29

Kurb ikkagi..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas rauls » 21. Detsember 2008, 20:36

Väga hea film tõesti. Parimaid biograafilisi linateoseid üldse läbi aegade. Joaquin'i ja Reese'i ideaalsed rollisooritused. Suurepärane muusika.
10/10
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Kaido » 12. Jaanuar 2009, 19:29

Vaatasin eile filmi uuesti ära ja peab tõdema, et kuradi hea ikka. Uurisin peale seda natuke ka Cashi elulugu ja vapustav, kui sanane film sellele on. Isegi filmi kontserdiesitused on Youtubes leiduvate orginaalklippidega kui yks yhele. Minu jaoks on see film klassika.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Forzelius » 24. Jaanuar 2009, 20:25

Lõpuks ometi ka arvustus:
9/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas LiveForThis » 27. Veebruar 2009, 00:21

Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 16. Märts 2009, 15:28

Ma tunnistan ausalt üles, et enne vaatamist ma ei teadnud Johnny Cashist suurt midagi, ainult seda, et tema laulu "Ring of Fire" oli kuulda "Silent Hill"is, kui Rose keeglisaalis üles ärkas.

Oh boy oh, kui ülikõva film oli. Joaquin Phoenix ja Reese Witherspoon sobisid oma rollidesse, kui valatult ning Reese Witherspoon teeb minu silmis parima rollisoorituse. Sh ei saa jätta mainimata ka, et nende lauluhääled olid väga võrratud. Filmis esitatud muusikapalad olid väga head, et neid oleks võinud vaatamise ajal kuulata kas või järgmised paar tundi. Kui Johnny laulis esimest korda laulu "Cry, Cry, Cry" publiku ees, siis see oli uskumatult hea, et pani ikka mind jõhkralt kaasa elama.
Ning teine muusikapala oli lausa mu lemmikkoht filmis, kui June ja Johnny laulsid esimest korda koos laval duetti "Time's a-wastin'", siis võttis karbi lahti küll. Nagu oleks soovinud nende laulu igavesti kuulata. Filmi vaatasin täpsemalt reede õhtul ja mind siiani kummitab see laul:

"so if you're free to go with me, I'll take it quicker than one-two-three, let's goo! time's a-wastin'"

Reese Witherspoon'il oli lausa adorable lauluhääl. Väga hästi tehtud film, Mangold tabas naelapea pihta. Elulugu pani kõvasti imestama, et Johnny suutis enda deemonitele vastu seista ja tõusta nagu tuhast. Dialoogid olid head. Ma ei oska nüüd enam midagi muud peale selle, et arvustuse kirjutamine tekitas suure isu seda teist korda vaadata.

Ja üks asi veel: pärast selle filmi vaatamist oleks minu üheks suurimaks sooviks olnud olla Johnny Cashi kontserdil ja täiel rinnal nautida tema laule.

9/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas CM-Girl » 07. Juuni 2011, 01:41

Mõnusalt hea film. Väga head lood. Väga meeldis June'i hääl.Phoenix ja Witherspoon olid suurepärased.
Mis mulle selle filmi juures eriti meeldisid olid autod. Silm lausa puhkas nende peal.

Üle pika aja sai filmi telekast vaadatud. Õnneks oli film hea, muidu poleks ma suutnud seda lõpuni vaadata kuna neid krdima reklaamipause oli nii palju.

Anyway..7/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Walk the Line - Nagu noateral

PostitusPostitas Pixie » 03. Oktoober 2012, 10:39

Väga hea film, meeldis rohkem, kui oleks osanud arvata. :) Natuke raske on kommenteerida tegelasi, sest kuigi nad põhinevad päriselt eksisteerinud inimstel, ei tea, kui tõene oli ekraanil näidatu. Johnny madalseisu oli küllaltki ebamugav vaadata - ootasin juba, et ta June'i rahule jätaks. Samuti tundsin kaasa Vivian'ile. Samas hea meel, et lõpus suutis Johnny end kokku võtta. Phoenix ja Witherspoon tegid mõlemad suurepärase soorituse. IMDb trivia't lugedes üllatas mind fakt, et mõlemad peaosalised laulsid oma laule ise. Filmi vaatamise ajal olin suhteliselt kindel, et muusikalistel etteastetel laulab tegelikult keegi teine. Minu treenimata kõrvale kõlas see lihtsalt nii hästi. 9/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Walk the Line - Nagu noateral

PostitusPostitas Rain » 29. Märts 2013, 23:37

Täiesti vinks-vonks film, hästi läbi töötatud ja seejuures ka väga huvitav. Egas ma eelnevalt Johnny Cashist midagi erilist ei teadnud ja pole ka just otseselt seda sorti muusika kuulaja, kuid see omapärane muusika tõmbas ikka täitsa mõnusalt funki filmile juurde. 9/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 161 külalist

cron