Walk the Line - Nagu noateral

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Walk the Line - Nagu noateral

PostitusPostitas Taavi » 06. Veebruar 2006, 22:00

Walk the Line - Nagu noateral
Walk the Line

1955. aastal astus Memphises asuva Sun Studio uksest sisse noor vihane mees, kitarr käes, ise üleni mustas. Ta nimetas end J.R. Cashiks ning tol hetkel ei teadnud veel keegi, kuivõrd kustumatu jälje jätab see keevaline tüüp muusikaajalukku. Ta oli mässuline hääl, kes muutis rock-n-rolli näo. Lindprii, kellest on eeskuju võtnud lugematud hilisemad mässajad. See on lugu taltsutamatust Johnny Cashist (Joaquin Phoenix) ja tema elu suurimast armastusest, June Carter Cashist (Reese Witherspoon). Lugu kirest, meeleheitest, pettumustest ja rõõmudest, aga ennekõike muusikast.

Täielikku tutvustust loe siit.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Nemesis » 26. Veebruar 2006, 23:15

Väga hea film-draama kohta selline ebaharilikul humoorikas ja üldse mõnus vaadata. Pole ühtegi paha sõna öelda.
Kasutaja avatar
Nemesis
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 92
Liitunud: 23. Jaanuar 2006, 19:46
Asukoht: Läänemaa

PostitusPostitas JigSaw » 26. Veebruar 2006, 23:49

Väga hea ja super film.Muusika on filmis väääga kõva ja lahe.Phoenix mängib seda rolli väga hästi.Kõvasti parem film, kui arvasin.

8.5/10
JigSaw
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 311
Liitunud: 21. Jaanuar 2006, 20:13

PostitusPostitas Monk » 28. Veebruar 2006, 13:04

Võin ainult nõustuda. Muusika ja kogu film on super. Igav kohe kindlasti ei tohiks hakata. Usun, et ka Johnny Cash jääks rahule, ning ta vist jõudiski stsenaariumi heaks kiita - nii et igati õnnestunud film.
Fear can hold you prisoner. Hope can set you free. - "The Shawshank Redemption"
Kasutaja avatar
Monk
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 267
Liitunud: 02. Juuni 2005, 15:12
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas Forzelius » 28. Veebruar 2006, 17:22

Jõudis jah, natukene ainult enne oma surma, ise pole filmi näinud, nii, et ei oska hinnangut anda...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas merka » 08. Aprill 2006, 23:26

Super hea! 10/10 just muusika pärast. Minu viimase aja suurim filmielamus
merka
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 23
Liitunud: 24. Märts 2006, 13:23

PostitusPostitas Nestonia » 26. Aprill 2006, 01:29

Üks parimaid kohti siin filmis on see kui Cash võtab bussis magavalt Perkins-ilt põleva suitsu suust... nimel Perkins hukkus 1968ndal aastal tulekahjus mille põhjustas magamise ajal tema suus põlema jäänud sigaret. See oli nagu mingit laadi vihje.
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

t6esti

PostitusPostitas kadi » 14. Juuli 2006, 13:09

Tohutult hea film. Olen elus 2 korda käinud ühte filmi mitu korda vaatamas. See oli üks neist. SUPER film!
kadi
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 14. Juuli 2006, 13:03

PostitusPostitas ringooo » 03. August 2006, 19:33

Väga,väga hea film.
Joaquin Phoenix elab suurepäraselt rolli sisse ja teeb ülihea osatäitmise.
Minu silmis teeb oma parima ostatäitmise ka Reese Witherspoon,kes näitab,et ta ei oska mängida ainult komöödiates.
Phoenix'i ja Witherspoon'i vahel on väga hea klapp ja see teeb filmi veel nauditavamaks.
10/10
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Nestonia » 03. August 2006, 22:00

ringooo kirjutas:Minu silmis teeb oma parima ostatäitmise ka Reese Witherspoon,kes näitab,et ta ei oska mängida ainult komöödiates.


Mis jura see Reese Witherspoon´i ümber kogu aeg käib, näitas, et oskab ka tõsistes rollides osa võtta. Tüdruk on 7 aastasest peale esinenud ja on nagu igagi teine näitleja, "Arukas Blondiin" ei tee teda ennast blondiiniks, kuradi lolli juttu te ajate siin!
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas Robert » 03. August 2006, 22:03

Enamustele on ta jah jäänud meelde just kergemeelsete rollidega komöödiates. Legally Blonde, Little Nicky, Election, Sweet Home Alabama jne. Ka minu jaoks on Walk the Line esimene tuntud tõsiseltvõetav Witherspooni roll.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas V » 04. August 2006, 01:15

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Nestonia » 04. August 2006, 01:39

V kirjutas:
Nestonia kirjutas:
ringooo kirjutas:Minu silmis teeb oma parima ostatäitmise ka Reese Witherspoon,kes näitab,et ta ei oska mängida ainult komöödiates.


Mis jura see Reese Witherspoon´i ümber kogu aeg käib, näitas, et oskab ka tõsistes rollides osa võtta. Tüdruk on 7 aastasest peale esinenud ja on nagu igagi teine näitleja, "Arukas Blondiin" ei tee teda ennast blondiiniks, kuradi lolli juttu te ajate siin!
keegi polegi rääkinud,et ta blondiin on.so fuck you.

kuid jh.stellar performance reese witherspoonil.


Ei ole jah, ma pole seda väitnudki! Selline lause: "Minu silmis teeb oma parima ostatäitmise ka Reese Witherspoon,kes näitab,et ta ei oska mängida ainult komöödiates" on ilmselgelt näitleja blondiiniks tembeldamine... ma ei räägi ainult ringooo lausest vaid üleüldisest arvamusest... niivõrd loll oled, et aru ei saa siis ei tasu postitada! so...
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas Kaido » 05. Oktoober 2006, 20:06

Väga hea film, väga huvitaval teemal. väga meeldis näha Reese Witherspoone natukene tõsisemas rollis kui tavaliselt nägema harjunud
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Kahn19 » 27. Märts 2007, 12:25

Kindlasti Joaquin Phoenix üks parimaid rolle ja üks parimad tõsielulisi filme mis tehtud ja hea draama...eriti avaldas muljet Joaquin Phoenixi laulu oskus ja see et ta filmis ise laulis andis filmile palju juurde ja peale filmi vaatamist,hakkasin austama ka Johnny Cashi et vajuda ikka omadega nii põhja ja sealt tagasi tipu tõusta.

8/10p
Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 447
Liitunud: 27. Mai 2006, 03:36
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 40 külalist