Blade II

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Blade II

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:19

Blade II
Blade II (2002)

Maailma on tekkinud uus oht - salajased olendid maa-alt. Nende esimesteks ohvriteks on siinse planeedi kõige nõrgemad - inimesed. Nii endi elude kui ka toidulaua pärast muretsevad vampiirid küsivad viimases hädas abi vampiirikütt Blade'lt (Wesley Snipes), kes nende uue vaenlase vastu nendega ka liidu loob.

Ülevaate lisas: Taavi

Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas d33m0n » 17. Aprill 2005, 19:45

Hea film 8/10
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas Taavi » 17. Aprill 2005, 21:33

Bladed lähevad järjest kehvemaks .. kuigi jah .. teine on vägagi vaadatav .. kolmas enam mitte
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Asko » 17. Aprill 2005, 22:16

Minu meelest on Blade 2 kolmest filmist parim. Kolmas on täielik jama. Muidugi võib mu hinnangut veidi mõjutada see, et esimest filmi nägin kunagi ETV-st kui mul veel kodus kaablit ei olnud, telekas oli 14 tolline, pilt virvendas ja heli krabises :lol:
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 26. Juuni 2010, 00:09

Samahea nagu esimene oli.
8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Blade II

PostitusPostitas Ralf » 06. Mai 2018, 00:52

Pole midagi öelda, 15+ aastat hiljem mulle endiselt meeldib see film kogu täiega, nii mõnus flow ja alati silmatorkav mõjukas atmosfäär.

Guillermo del Toro võttis kõik, mis esimese filmi ägedaks tegi, ja lisas sinna kuhjaga oma maagiat ja isiklikku touchi juurde, ammutades inspiratsiooni ennekõike animest. DVD kommentaarist selgub, et spetsiifiliste kaadrikompositsioonide loomisel lähtus ta veel nt Andrew Wyethi maalist "Christina's World", Alan Moore'i "Watchmenist" jne jne. Teisisõnu mõjutusi igalt poolt.

Võitlusstseenide koreograafia on suurepärane ning õuduse-märuli tasakaal kenasti paigas. Üks miinus selle järje puhul on võib-olla tõsiasi, et Blade jääb natuke tagaplaanile, aga vähemalt Bloodpacki tüübid on ka päris lahedad tema kõrval. "Blade II" on üks energiline märul, mida kindlalt korra aastas vaadata võin. del Toro <3

Ahjaa, üks mõte, mis seda vaadates alati peast läbi käib - soundtrack on viimase peal. Techno ja räpp ei ole minu teema üldiselt, aga siia filmi sobivad need tulised lood väga hästi. Mul oli isegi CD kunagi. :irw:

Reaperid mõjuvad ikka hirmsalt!

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 47 külalist

cron