Scooby-Doo

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Scooby-Doo

PostitusPostitas Robert » 05. Veebruar 2006, 22:02

Scooby-Doo
Scooby-Doo

Fred (Freddie Prinze Jr.), Daphne (Sarah Michelle Gellar), Velma (Linda Cardellini) ja Shaggy (Matthew Lillard) on tegevad firmas, mis tegeleb üleloomulike juhtumite uurimise firmas "OÜ Saladus". Nad saavad abikutse Hirmusaarelt, mis on üks populaarsemaid lõbustusparke, kus toimuvad viimasel ajal veidrad juhtumised. Selle saare omanik Emile Mondavarious (Rowan Atkinson) arvab, et just OÜ Saladus ja nende arg koer Scooby-Doo saavad teda aidata.

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 05. Veebruar 2006, 22:57

Nägin seda Coca-Cola Plazas.
Film oli tõeliselt naljakas ja hea. Hästi palju nalja sai igastahes küll. :lol: Pärast vaatamist oli mul kõht naerukrampides. Kõige naljakam oli minu meelest Shaggy ja Scooby peeretamisvõistlus. :lol: Film on peaaegu sama nagu multikas. Igasugused vingerdused jne. Sisu oli hea. Näitlejad olid väga hästi valitud, nad näevad peaaegu täpselt samasugused nagu multikas.
Lõppkokkuvõttes põnev ja hästi naljakas film. 7/10
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Ralf » 17. September 2006, 00:25

Ei mäleta, et oleksin naernud või hirmunud olnud, aga eks see meelelahutusprodukt olegi enamjaolt lastele suunatud ja seega ei näe ma erilist õigust seda filmi täiesti maatasa teha. Popkornikana kõlbab vaadata ja kunagise "Scooby Doo" sarja endise vaatajana oli sümpaatia sellevõrra suurem.

5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas CM-Girl » 16. Juuni 2011, 15:50

Paar korda nähtud. Meeldib väga. Näitlejad on sümpaatsed. Lõbus film ägedate koletistega. Scrappy-Doo on üks crazy kutsikas. :D
Üks lemmikumaid kohti oli see kui protoplasmad kehasid vahetasid.

10/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 57 külalist

cron