Hirmutoojad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Hirmutoojad

PostitusPostitas Cochrane » 01. Veebruar 2006, 19:40

Hirmutoojad
The Frighteners (1996)

Frank Bannister on oma eluga hädas olev vennike, kes teenib elatist puhastades elamuid vaimudest. Muidugi jätab ta mainimata, et ta vaimudega rääkida suudab ja ise need majadesse kummitama saatis. Kuid selles linnakeses on palju vaime, ja nad kõik pole sõbralikud. Üks neist on tegelikult eriti pahatahtlik ja tapab nii elavaid kui surnuid. Kuna Frank teda jälitama asub ja seetõttu tihti mõrvapaika jõuab, kahtlustatakse peagi teda ennast mõrvades. Oma kehatute sõprade abiga peab ta nüüd end süüst puhtaks pesema ja hävitama linna terroriseeriva vaimu, kellega ta on tihedamalt seotud, kui ta arvata oskab.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Fletcher » 03. Veebruar 2006, 18:06

See on Peter Jacksoni film, kui ma ei eksi?
Mulle igatahes meeldis. Michael J. Fox sobis oma rolli hästi. Oli sellist kerget ja natuke sünget huumorit, mis filmiga hästi kokku sobis.

ܜldiselt ma ei pettunud ^^
Kasutaja avatar
Fletcher
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 297
Liitunud: 07. August 2005, 03:28
Asukoht: Mätta all

PostitusPostitas CyberRax » 20. Juuni 2006, 14:31

See on üks nendest filmidest mis ei suuda ära otsustada millisesse žanrisse ta täpselt kuulub. Iseenesest poleks see probleem kui selline otsustamatus kestaks läbi terve filmi, aga antud teosel on 2 üpris erinevat poolt - algus on komöödia, läpp aga keerab liialt süngeks õudukaks...
Visuaalse külje pealt oli tegu igati asjaliku üritusega (Meest Mustas Keebis polegi nii ehedalt kujutatud, kaameratöö oli samuti suht normaalne), näitlejad tegid hea töö (esmajoones horroriveteran Jeffrey Combs sünge FBI agendina, ehkki ka Dee Wallace-Stone ja Jake Busey väärivad äramärkimist), stoori ise polnud kah paha... 6/10
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ringooo » 10. August 2007, 13:52

Peale selle filmi vaatamist pean ma järjekordselt tõdema,et Peter Jackson on ikka väga andekas ja mitmekülgne lavastaja.
Ta suudab teha nii verest läbi imbunud absurdseid komöödiaid(Braindead),kui ka suuri laiale publikule peale minevaid linateoseid(Sõrmuste Isanda triloogia ja King Kong)
The Frighteners oli väga mõnus meelelahutus.Nagu eelmised postitajadki on maininud siis,filmi esimene pool oli niisugune muhe ja teine pool oli põnev ja küllaltki hea storyga.Visuaalselt oli samuti film väga nauditav.
Lõpus meenutas mulle hullumeelne noorpaar,kes tapsid lihtsalt,et teistest sarimõrvaritest üle olla,kohati Mickey ja Mallory Knoxi Natural Born Killers'ist.
Minu meelest igati õnnestunud film.
8/10
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Zinera » 06. Oktoober 2010, 11:26

5/10-st

Parajalt müstiline, põnev, kuid liiga...kõike liiga palju.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 60 külalist

cron