Kiss Kiss Bang Bang ehk Surm Hollywoodis

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kiss Kiss Bang Bang ehk Surm Hollywoodis

PostitusPostitas Taavi » 02. Jaanuar 2006, 22:12

Kiss Kiss Bang Bang ehk Surm Hollywoodis
Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Pisisuli Harry Lockhart (Robert Downey Jr.) satub ekslikult uue põnevusfilmi proovivõtetele. Filmi osatäitjaid valiv produtsent on Harry näitlemise ehtsusest sedavõrd vaimustatud, et annab talle filmis detektiivi osa. Et rollist paremini aru saada, palgatakse teda õpetama kogenud uurija Gay Perry (Val Kilmer), kellega koos vargana tegutsev Harry teisi pätte taga hakkab ajama ...

Loe täielikku tutvustust siit
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Taavi » 18. Jaanuar 2006, 00:46

Ka Hollywood suudab vahetevahel väga positiivselt üllatada. Igati stiilne ja naljakas film on kuskil kellelgi välja tulnud.
Naljadega minnakse vahepeal ehk veidi liiale, aga muidu midagi ette heita kindlasti ei ole. Viimase aja üks parimaid komöödiaid.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 04. Veebruar 2006, 16:22

Päris kõva film. Vahepeal on komöödia, aga siis jälle paar minutit suht thriller/draama. Ja alguses see tüdruku "pooleks saagimine" oli üks parimaid kohti minu arust - väga pull.

Where
Is
The
Girl?
Põmaki...

7/10.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Nemesis » 02. Märts 2006, 19:47

Tõesti üks võimas film ka üle pika aja. Selline mõnus (must)komöödia, mis hakkab kuidagi bondilikult :wink: .
Üldse meeldivad mulle filmid, kus toimub taoline ühe tegelase poolt kõrvalt kommenteerimine ning tundub, et just sinna filmi sobib see jube hästi (kindlasti on oma osa ka Robert Downey Jr.-il, kes teeb väga hea töö seal).
Kasutaja avatar
Nemesis
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 92
Liitunud: 23. Jaanuar 2006, 19:46
Asukoht: Läänemaa

PostitusPostitas ringooo » 21. September 2006, 17:32

Oii kuidas mulle meeldib must huumor.
Sain jälle seda nautida selle filmi ajal.
Vaimukas,stiilne ja huvitav.
Loomulikult tuleb kiita Robert Downey Jr.'it kes hakkab mulle üha enam ja enam meeldima.
Val Kilmer oli samuti hea.
8/10
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Nowitzki » 11. Aprill 2007, 10:09

Väga mõnus film ,naljakas ja samas ka mõnus põnevik ja Val on kindlasti üks mu lemmik näitlejaid.

7,5/10
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas DjD » 11. Aprill 2007, 16:32

mulle ka meeldis ja tänau sellele filmile hakkas ka meeldima robert jr ... selline omapärane huumor ja teema. mulle ka meeldi väga :)
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas Ralf » 30. Juuni 2007, 23:54

Viimase paari kuu jooksul vaadatud filmidest üks parimaid. Robert Downey Jr. oli pull nagu ikka, Val Kilmerist mu arvamus kerkis ja Michelle Monaghan oli väga sexy. Eriti meeldis just narration, kus vaatajaga suheldi, kõige parem oli lõpus, kui ütles: "Ma nägin Lord of the Ringsi, ma ei lõpeta seda filmi mingi 17 korda." Super!

8/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kiss Kiss Bang Bang ehk Surm Hollywoodis

PostitusPostitas brixxx » 20. Märts 2012, 12:42

Film oli naljakas. Robert Downey Jr. nägin jälle uues valguses, ta tegi väga hea rolli. Mulle küll meeldivad veidi rohkem perekonnaga seotud komöödiad, kuigi pean tunnistama, et see on siiski üks naljakamaid komöödiad, mida vaataks veel. Must huumor oli ka lahe, filmis on asjade maha lõikamised, ära söömised jne. Naljakaks tegi filmi ka Robert Downey Jr. ja Val Kilmari rollid, kes suhtlesid üksteisega ja teiste inimestega matsolikult ja naljakalt. Filmi lõpp jäi, kuidagi segaseks, ei saanud pihtagi, mida filmis kajastati, kas see oli film, unenägu või reaalsus. Hindeks annan 8/10 kuna oli lahe action-komöödia.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kiss Kiss Bang Bang ehk Surm Hollywoodis

PostitusPostitas Rain » 20. Märts 2012, 13:08

brixxx kirjutas:Filmi lõpp jäi, kuidagi segaseks, ei saanud pihtagi, mida filmis kajastati, kas see oli film, unenägu või reaalsus.

Ma võin vastata sellele küsimusele - see oli film. Jah, usu või ära usu, aga tegemist on tõesti filmiga. Kui kellelgi on vastuväiteid, siis andke tuld, võime väitluse korraldada.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Kiss Kiss Bang Bang ehk Surm Hollywoodis

PostitusPostitas Ralf » 20. Märts 2012, 13:16

Rain kirjutas:
brixxx kirjutas:Filmi lõpp jäi, kuidagi segaseks, ei saanud pihtagi, mida filmis kajastati, kas see oli film, unenägu või reaalsus.

Ma võin vastata sellele küsimusele - see oli film. Jah, usu või ära usu, aga tegemist on tõesti filmiga. Kui kellelgi on vastuväiteid, siis andke tuld, võime väitluse korraldada.

Ta vist peab silmas, kas filmi sündmused juhtusid ikka päriselt või oli see Harry unenägu.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kiss Kiss Bang Bang ehk Surm Hollywoodis

PostitusPostitas brixxx » 20. Märts 2012, 15:02

Ralf kirjutas:
Rain kirjutas:
brixxx kirjutas:Filmi lõpp jäi, kuidagi segaseks, ei saanud pihtagi, mida filmis kajastati, kas see oli film, unenägu või reaalsus.

Ma võin vastata sellele küsimusele - see oli film. Jah, usu või ära usu, aga tegemist on tõesti filmiga. Kui kellelgi on vastuväiteid, siis andke tuld, võime väitluse korraldada.

Ta vist peab silmas, kas filmi sündmused juhtusid ikka päriselt või oli see Harry unenägu.


Jah seda ma mõtlesin. Filmi all mõtlesin, seda et ''Kiss Kiss Bang Bangi'' algul räägitakse, et tahetakse teha detektiiv filmi, et äkki need sündmused toimusidgi detektiiv filmis, mida Hollywood tegema tahtis hakata.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kiss Kiss Bang Bang ehk Surm Hollywoodis

PostitusPostitas adi » 21. Märts 2012, 03:15

brixxx kirjutas:Jah seda ma mõtlesin. Filmi all mõtlesin, seda et ''Kiss Kiss Bang Bangi'' algul räägitakse, et tahetakse teha detektiiv filmi, et äkki need sündmused toimusidgi detektiiv filmis, mida Hollywood tegema tahtis hakata.



Kusjuures sul on jumala point. Peategelase sügav kummardus shanri detailidesse on igati kadestamisväärne.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Kiss Kiss Bang Bang ehk Surm Hollywoodis

PostitusPostitas Pixie » 10. Detsember 2012, 11:54

Natuke erinev tavalistest filmidest (väga suhteline mõiste), eriti see osa vaatajaga suhtlemisel. Alguses ei suutnud ma otsustada, kas see oli uskumatult lahe või naeruväärselt ülepingutatud. Mida rohkem sai edasi vaadatud, seda rohkem hakkas storytelling meeldima. 'Stop picking at that, it'll just get worse' öeldi väga õigel ajal. :irw: Kõik peategelased olid omapärased ja meeldivad, isegi Perry. :) Lahendatav juhtum näis huvitav ning vahepealsed juhtumised - koer, 8% jne - suutsid korralikult naerutada. 8/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Kiss Kiss Bang Bang ehk Surm Hollywoodis

PostitusPostitas Rasmus » 18. Märts 2014, 18:24

Val Kilmer (L)

8/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 205 külalist