Domino

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Domino

PostitusPostitas Robert » 05. Detsember 2005, 14:59

Domino
Domino

35-aastaselt surnud skandaalse elukäiguga Domino Harvey (Keira Knightley) sündis siia ilma näitleja Lawrence Harvey ja modellist prominendi Sophie Wynni (Jaqueline Bisset) tütrena, keda ei huvitanud teda ümbritsev rikkus ega privileegid. Taltsutamatu iludus leidis viimaks oma kutsumuse mitte modelli, vaid… pearahakütina, asudes tööle endise vangi Ed Mosbey (Mickey Rourke) firmas. Sinna kuuluvad ka Dominost salaja unistav latiino Choco (Edgar Ramirez) ning afgaan Alf (Rizwan Abbasi), kelle suurimaks kireks on lõhkeained. Neist saavad kiiresti LA edukaimad, aga samas kurikuulsaimad pearahakütid, kes suudavad kinni nabida ka kõige tabamatumad põgenikud. See viib teleprodutsent Mark Heissi (Christopher Walken) mõttele, et nii värvikast seltskonnast saaks ideaalse tõsieluseriaali. Keegi neist ei tea, kui ohtlikuks võib muutuda pearahaküti elu siis, kui ta enda pea eest märkimisväärne tasu välja pannakse…

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 20. Detsember 2005, 20:27

Esiteks, kaameratöö on ülilahe ja stiilne. Ennem ei ole nii huvitavat filmi ülesehitust näinud. Samas ma ootasin sellest actionfilmi ja sellest jäi kuidagi väheks. Aga stoori oli kah hästi kõva ja Keira Knightley kah tasemel.

8/10.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Storm » 02. November 2006, 01:45

Jah, kaamerat66 oli sedapuhku kyll v2ga hea(y). Ise arvan, et kui tahtmine oleks maximaalset fiilingut/emotsioone saada, oleks kasulik ennem Domino Harvey kohta natuke infi esmalt muretseda e. ta elulugu natuke t6sisema pilguga vaadata. Kuna juhtusin lugema artiklit, mis v2itis, et Domino oli ise selle projekti kallal koos Tonyga t66tanud ~12 aastat, siis usun, et film tuli selline nagu ta pidigi tulema, see t2hendab, et Domino oleks ise ka rahule j22nud teosega. N2itlejate kohapealt ei saa ka nuriseda, kui siis endale oli kuidagi vastuolus vaadata Keirat KOGU vestluse ajal Lucy'ga suitsetamas...Yleyldse oli mul Keira't nii h2iriv v6i ebaharilik vaadata, kuna minu arvates ei sobi talle sellise tough chick'i m2ngimine eriti, ning suitsetamine l6petagu ka 2ra :!: Paar m6nusat twisti oli ka sees, mis mulle eriti meeldis+ soundtrack oli ka v2ga hea. 9/10.
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas V » 02. November 2006, 02:05

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas hau » 02. November 2006, 13:04

Ma ei usu, et see wild ja frantic kaamera ja montaaziruumis juurde keeratud kontrast sisu edasiandmisele kaasa aitas, aga film ise mulle meeldis. Päris cool kolmene bountyhunterite tiim eesotsas always-so-cool-Mickey-Rourkega. Ramirez ka natuke tundlik kuid stonecold hunter. Keira sobis isnna rolli nagu valatud. Tal pea igas filmis väheke sellist ülbust nagu seal.
"I've been training since I was twelve. Knives, guns, throwing stars. You name it, and I can fight with it. I'm a hard worker. I'm a hard worker and a fast learner. Nothing scares me. I'm not afraid to die. " hah
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 183 külalist