Jackie Brown

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Jackie Brown

PostitusPostitas Cochrane » 03. Detsember 2005, 02:05

Jackie Brown
Jackie Brown

Ordell Robbie (Samuel L. Jackson) saab oma eluga hakkama kord nii kord naa, kuid igatahes illegaalset äri ajades. Oma raha hoiab ta Mehhikos ja vajab lennusaatja Jackie Browni (Pam Grier) abi, et see krõbisevad dollarid Ameerikasse smugeldaks. Ühel päeval jääb Jackie eriagent Ray Nicolette´ile (Michael Keaton) vahele. See loodab tema kaudu Ordellile ligi pääseda, ja sunnib Jackiet kurjategija lõksu meelitama. Meeleheide annab jõudu ja nii otsustab Jackie agendi ja kurjategija üksteise vastu välja mängida. Plaan on ohtlik, kuid selle õnnestumisel võib ta saada korraliku summa raha.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas ringooo » 03. Detsember 2005, 17:36

Tarantino halvim film minu arust.
Vaadatav aga mitte nüüd kõige parem küll.
5/10
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Forzelius » 05. Mai 2007, 13:49

Kohutavalt igav film oli, ei kujuta ettegi, mis oleks see olnud ilma Leroyta. Mitte midagi Tarantinolikku ma siin ei leidnud ja õnneks olin ma enne seda vaadanud Res Dogsi ja Pulpi, nii, et mehest jäi ikka hea mulje, kuid see film ei kõlba mitte kusagile...

2/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 05. Mai 2007, 17:30

Minule küll meeldis, aga eks maitsed ole erinevad. Mõned tahavadki dialoogide vahele natuke põmmutamist või verd, nagu Tarantino filmidel kombeks, aga minule selle filmi rahulikkus ja muhedus just meeldiski. Vaieldamatult on teised Quentini filmid paremad, aga minu arvates väärib ka "Jackie Brown" respekti. On teistsugune tükk QT repertuaarist, aga käib kah... Igati.

6,5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 06. Mai 2007, 00:17

Võibolla tuleb minu negatiivsus selle filmi kohta sellpärast, et ootasin lihtsalt rohkem kuulide vilinat, kui pikki dialooge...
OT- Tegelikult oli suur roll ka selles, et vaatasin seda kell 2 öösel ja siis sellised filmid ei istu, kui pärast seda aga Kill Bille vaatama hakkasin, siis vajusin Kill Bill 2 lõpus juba täiesti ära...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Peterzel » 30. Detsember 2010, 00:53

film oli selgelt liiga pikk ja tegevusvaene, et seda nautida. Ainult Tarantinole omased veidrused, "krutskid" ja isikupära panid lõpuni vaatama. 5/10
Peterzel
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 78
Liitunud: 22. Oktoober 2007, 11:32

PostitusPostitas Kickflick » 16. Märts 2011, 23:39

Pole küll nii hiilgav, nagu enamik Tarantino teoseid, aga mulle meeldis ikkagi. 2 ja poole tunni ajal igavust ei tekkinud, film oli stiilne, heade dialoogide, muusika ja näitlejatega.

7/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Jackie Brown

PostitusPostitas CM-Girl » 13. Juuni 2012, 18:47

Ei olnud küll mingit hullu kõmmutamist ja vere lendamist nagu tavaliselt QT filmides, aga sellele vaatamata meeldis, väga. Meeldis jälgida Jackie plaanimist ja selle plaani teoks tegemist, huvitav. Film kestis pea 2 ja pool tundi, aga ei tekkinud kordagi igavust. Ei mõelnud kordagi, et oleks võinud mingi stseeni lühemalt teha. Kõik oli paigas. Jackson ja Grier olid vaieldamatult parimad. Huvitav film algusest lõpuni.

10/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 54 külalist