Ohtlikud suhted

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ohtlikud suhted

PostitusPostitas Cochrane » 29. November 2005, 19:16

Ohtlikud suhted
Dangerous Liaisons

Prantsusmaa 18. sajandi lõpus: Vicomte de Valmont (John Malkovich) peab Marquise Isabelle de Merteuili (Glenn Close) ülesandel röövima Madame de Tourveli (Michelle Pfeiffer), kes on abiellumas. Selle eest ootaks teda öö Isabelle´iga. Kõik läheb hästi, kuni Valmont oma ohvrisse armub. See aga ei meeldi Isabellele ja ta asub kätte maksma.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Ohtlikud suhted

PostitusPostitas Kickflick » 21. Oktoober 2011, 19:51

Minu maitse jaoks jääb film pisut liiga turvaliseks, aga sellegipoolest on tegu tugeva linateosega. Glenn Close ja John Malkovich ning ka teised kõrvalosalised on suurepärased, ka muusika ja lavastajatöö on tip top. Pettumuse valmistas aga Keanu Reeves. Tal oli väga väike roll, aga niipalju, kui tal mängida oli, tuli see tal kohutavalt välja.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Ohtlikud suhted

PostitusPostitas Ralf » 01. Veebruar 2012, 14:51

Oli filmist alati jäänud mulje kui lihtsast kostüümidraamast. Mingil määral ta seda ju on, kuid peamine koormus on antud juhul siiski näitlejatel, kel on filmis kujutavate intriigide vaataja jaoks köitvaks muutmisel vaja hulgaliselt mitmedimensionaalsust ja paindlikkust. Kõik tulid minu silmis imetabaselt toime, välja arvatud Keanu Reeves - ma pakun, et omal ajal suhtuti temasse samamoodi nagu meie praegu Sam Worthingtoni. Teada värk, et talle rollide andmine oli tollal kindel viis teha lisakassat tüdrukute arvelt, kes temast sisse võetud olid, aga reaalselt kõlbab - või pigem kõlbas (nüüd on ta oskused veidi paranenud) - ta mängima vaid surfilaudadega ringi jooksvaid töllmokki.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist

cron