Kontakt

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kontakt

PostitusPostitas Robert » 25. November 2005, 21:36

Kontakt
Contact (1997)

Põnevusdraama naisteadlasest (Jodie Foster), kes püüab avastada elu teistel planeetidel. Ühel päeval õnnestub tal maailmaruumist kinni püüda signaal, millesse on kodeeritud salapärased tehnilised joonised. Kas nende abil saaks ehitada masina, mis võimaldaks tulnukatega ühendust saada?

Loe täielikku tutvustust siit
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Mihkel » 26. November 2005, 12:06

Väga keerulise stooriga film, aga kiidusõnad stsenaristidele. Film ise on väga hea.
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

Re: Kontakt

PostitusPostitas Ralf » 10. November 2013, 18:46

Ilmselt kõige realistlikum film sellest, kuidas meie maailm ning uskumused muutuksid, kui saaksime asitõendeid sellest, et me pole universumis üksinda. Roheliste mehikeste ja UFO'dega siin pistmist ei ole, see on (hea) film inimestest ja usust.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kontakt

PostitusPostitas Rain » 23. November 2013, 22:14

Oi kui hea film oli. Juba algus oli tõesti midagi uut minu jaoks. Enamjaolt ma ikka meeleldi skipin filmides avatiitrid ja muu reklaamijama kohani, kus film tõeliselt algab, aga selle filmiga jäin ma huviga jälgima, kuidas nad üritasid vaatajale anda edasi sõnumi, et kui väiksed me tegelikult siin universumis oleme. Film oli hästi läbi mõeldud algusest kuni lõpuni, kõik tegevustik suutis end suuremal või vähemalt määral oluliseks muuta ning end ühtsena lõpuni välja vedada.
Spoiler :
Eriti meeldis mulle see spacetravel, mis ikka kohe jõuga tõmbas filmi süvenema.
See suudeti lihtsalt nii reaalsena välja tuua, et jäi tunne, nagu oleks ise seal olnud.
Spoiler :
Ka see oli tore, et õhku jäeti ka natukene müstikat. Ehk siis selle näol, et ei näidatud reaalset visuaalset maavälist elu ja selle olemust.
9/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Kontakt

PostitusPostitas Ronet » 23. August 2014, 16:17

Ralf kirjutas:Ilmselt kõige realistlikum film sellest, kuidas meie maailm ning uskumused muutuksid, kui saaksime asitõendeid sellest, et me pole universumis üksinda. Roheliste mehikeste ja UFO'dega siin pistmist ei ole, see on (hea) film inimestest ja usust.

Üsnagi nõus, ainult et viimane kolmandik (ja tiba sellele eelnenud osa) ei istunud mulle väga ja sellepärast langetan ka pügala võrra hinnet.

6/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 144 külalist

cron