Star Wars: Osa I - Nähtamatu oht

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Star Wars: Osa I - Nähtamatu oht

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:19

Star Wars: Osa I - Nähtamatu oht
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999)

Naboo on vaikne ja rahulik planeet, mida valitseb noor, kuid uljas Kuninganna Padme Amidala (Natalie Portman). Planeeti hakkab aga ähvardama salapärane kaubandusorganisatsioon, mida valitseb isand Sith. Padme palub Jedi rüütlitel Qui-Gon Jinn'l (Liam Neeson) ja Obi-Wan Kenobi'l (Ewan McGregor) asja sekkuda. Oma teel kohtavad nad hämmastavate võimetega poisi, Anakin Skywalker'iga (Jake Lloyd), ning veidra olevuse, Jar Jar Binks'iga (Ahmed Best). Kui kauplejad Naboo'd ründavad, peavad Padme ja tema liitlased kõigi jõududega neile vastu hakkama.

Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Taavi » 13. Märts 2005, 21:18

Tähesõjad siin täiesti ära unustatud.
Esimene osa pärast pikka vaheaega. Palju on maha tehtud, aga tegelikult on päris hea. ;) Ei ole nii sünge, nagu olid vanemad filmid. Lausa komöödia kohati. :)
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Am » 14. Märts 2005, 18:55

esimene oli minu arust päris vilets, ülejäänude kõrval :pööritus:
episode II on poole parem. vanad osad on kah head 8)
"The day will come, when we will find my grandfather's birds, Cat!"
Am
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 6
Liitunud: 14. Märts 2005, 18:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Taavi » 14. Märts 2005, 19:06

Kaks on jah parem. Ja vanad on ka head. Paremad kui uued isegi.
A nüüd see kolmas pidi suht sünge tulema. Lucas ütles, et isegi kui keeldu ei panda, jätke lapsed ikkagi koju. :p
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas uussaabas0 » 05. August 2005, 21:37

minu arust on kõik lehedad.Kuid jama on see et ma ei ole selle osa lõppu kunagi näinud :'(
Kasutaja avatar
uussaabas0
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 189
Liitunud: 17. Aprill 2005, 15:48
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Forzelius » 06. August 2005, 18:47

päris hea elamuse saab, mäletan, et käisin kosmoses vaatamas, kuna plazat pold veel olemas, oli huvitav vaadata mingi valgusmõõkadega mehi võitlemas, päris väike olin siis, kui see kinos oli
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas henri12333 » 30. Aprill 2006, 13:20

:D :D :D :D :D lahe
politsei henri12333
henri12333
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 8
Liitunud: 29. Aprill 2006, 13:17
Asukoht: suitsu1

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 26. August 2006, 12:48

Minu silmis on see Star Wars tervest saagast kõige kehvem. Vanemate osade ja selle, kui alles Tähesõdade alguse vahele jäi 16 aastat. Tundus nagu oleks selle ajaga see sära, mis varem valminud osadele oli omane, hääbunud. Sellegipoolest on see igati normaalne film, rohkem komöödia kui ülejäänud osad, aga sellegipoolest osake Tähesõdadest: olemas on
jedid, valgussaablid ja tähtsaimad elemendid Tähesõdade kultuuripärandist.

6/10!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Priit » 26. August 2006, 17:37

Peata Ratsanik kirjutas:Minu silmis on see Star Wars tervest saagast kõige kehvem. Vanemate osade ja selle, kui alles Tähesõdade alguse vahele jäi 16 aastat. Tundus nagu oleks selle ajaga see sära, mis varem valminud osadele oli omane, hääbunud. Sellegipoolest on see igati normaalne film, rohkem komöödia kui ülejäänud osad, aga sellegipoolest osake Tähesõdadest: olemas on
jedid, valgussaablid ja tähtsaimad elemendid Tähesõdade kultuuripärandist.
6/10!


Nõus, kuid minu meelest on selles filmis parim nn võitlus üldse võrreldes teiste SW'dega. Ehk siis OB1+Qui Con vs. Darth Maul.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

Re: Star Wars: Osa I - Nähtamatu oht

PostitusPostitas Pixie » 26. Oktoober 2011, 01:42

Muidu enam-vähem film, kuid Star Wars saagas kindlasti kõige nõrgem osa. Võib-olla oli kirjutamise tunnetus ununenud või taheti SW kuidagi tuua tänapäeva. :? Jar Jar ja noor Anakin muutsid filmi rohkem lapsemeelseks. Et rohkem publikut kinodesse saada? Vähemalt oli Qui-Gon soliidne tegelane ja erinevalt eelnevatest vaatamiskordadest ei häirinud pikale veninud võidusõit ning enamus Jar Jar stseene, kuigi ta käitumine lahingus - (N) .
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Star Wars: Osa I - Nähtamatu oht

PostitusPostitas Kickflick » 02. Detsember 2011, 21:31

Kuigi sõber soovitas alustada mul Star Warsi saagat vanematest osadest, valisin ikkagi loogilises järjekorras vaatamise. Ja kuna Star Warsi maailm on mulle hetkel väga uus ja huvitav, suutis anda ka see osa mulle suure elamuse. Võrreldes praeguste ulmekate ja fantaasiajuradega, on see film ikka puhas kuld! (Y)
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Star Wars: Osa I - Nähtamatu oht

PostitusPostitas Soprano » 02. Detsember 2011, 21:35

Kickflick kirjutas:Kuigi sõber soovitas alustada mul Star Warsi saagat vanematest osadest, valisin ikkagi loogilises järjekorras vaatamise. Ja kuna Star Warsi maailm on mulle hetkel väga uus ja huvitav, suutis anda ka see osa mulle suure elamuse. Võrreldes praeguste ulmekate ja fantaasiajuradega, on see film ikka puhas kuld! (Y)

Oleksid võinud siis veebruarini oodata: http://www.forumcinemas.ee/Event/299128/
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Star Wars: Osa I - Nähtamatu oht

PostitusPostitas Kickflick » 02. Detsember 2011, 21:51

Damn. Kui rahakott sel hetkel võimaldab, ehk lähen ikkagi vaatama.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Star Wars: Osa I - Nähtamatu oht

PostitusPostitas Pixie » 10. Detsember 2011, 18:51

Kickflick kirjutas:Kuigi sõber soovitas alustada mul Star Warsi saagat vanematest osadest, valisin ikkagi loogilises järjekorras vaatamise.

Tegid õige otsuse. Tervest saagast ning erinevatest tegelastest (eriti Anakin Skywalker ja Obi-Wan Kenobi) saab terviklikuma ettekujutuse. :)
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Star Wars: Osa I - Nähtamatu oht

PostitusPostitas Decembermorning » 15. Märts 2012, 11:50

Ma tean et mind võibolla ei peakski see teema huvitama ja ma võibolla ei peaks seda üldse arutama,aga peale seda,kui ma olen lugenud sadu kommentaare ja ülevaateid 3 uuema star warsi kohta,siis ühel hetkel tuleb mingi piir,mingi piir,kust asjad muutuvad juba labaseks.Ma hakkan arvasti öökima,kui ma pean veel kuskilt lugema mõnda 40 aastase kibestund egosti kommentaare,kuidas tänu uutele filmidele on nende lapsepõlv hävitatud,purustatud ja kõik muud paska.See on nii valusalt hale,et sõnad saavad otsa.Esiteks juba see,kui tõsiselt nad neid filme võtavad,näitab et tegu ei saa olla normaalse inimesega.16 aastat läks mööda,mida nad ootasid...maailma imet? Tõesti,see ei olnud enam see sama vana kogupere-kosmoseseiklus,aga ei pidanudki olema.
Keegi kirjutas kuskil 70 põhjust miks ta vihkab,mitte,et talle ei meeldi,vaid "vihkab" Phantom Mance-i , näitab juba ära,et tegu pole normaalse inimsega.ma võin leida 100 põhjust miks "New Hope" mind absoluutselt külmaks jätab.
ja siis need 35-40 aastased star warsi nerdid ronivad oma läpparite taha,et igal võimalikul viisil nullida ära kõiki,mis seostub selle saagaga.Phantom mancesist on möödas 13 aastat,aga kas midagi suurt on muutunud?
loomulikult mitte,nii kummaline kui see ka pole 2012 aastal nad kohe otsivad netist infot iga uue dvd kohta,mis välja antakse et saaks jälle ja jälle oma võimalikult halbasid review-e kirjutada ja oma lapsepõlvest vigiseda.
Kasutaja avatar
Decembermorning
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 50
Liitunud: 07. Oktoober 2011, 01:10
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 85 külalist

cron