Liblikaefekt

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas thebestB4 » 13. Märts 2008, 22:12

Tõesti superfilm, (peaaegu) täiuslik! Kindlasti Kutcheri parim film kuigi "Kaitseingel" oli ka hea.
thebestB4
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 46
Liitunud: 19. Jaanuar 2008, 20:02
Asukoht: Lääne-Virumaa

PostitusPostitas goldenbear » 07. Detsember 2008, 03:50

Üks mu lemmikuid filme(TOP 5 kindlalt).Väga hea mõttega film.Olen näinud ka teistsugust filmi lõppu aga see nii palju ei meeldinud.Peale seda filmi Ashton mul ka üks lemmik näitlejaid.

10/10
Kasutaja avatar
goldenbear
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 26
Liitunud: 06. Detsember 2008, 18:39

PostitusPostitas Rain » 23. Detsember 2008, 12:27

goldenbear kirjutas:Väga hea mõttega film.

Samad sõnad, selles filmis on nagu heas mõttes ebaloogiline mõte, huvitav on selliseid filme vaadata :P . Väga hea ja huvitav film on! ;-)
9/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Garli » 23. Detsember 2008, 17:48

Ka minul üks lemmikfilmidest. Pärast esmakordset vaatamist olin sellest filmist nii vaimustuses, et ~5 tundi pärast esmakordset vaatamist tekkis soov juba uuesti vaadata. Ja seda ma ka tegin.

Väga huvitava ja mõtlemapaneva story'ga film, kus peaosadest ei puudu head näitlejad.

Igalt poolt, kust lugenud olen, on räägitud, et teine osa on üks jubedamaid filme üldse filmiajaloos. Ma ise pole seda (õnneks või kahjuks) vaadanud ning ei kavatse ka seda teha. Juttude järgi tundub liialt jube.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas iverson01 » 10. Märts 2009, 01:21

Täpselt samad emotsioonid Garliga...Filmi vaatamisest on möödas 24 tundi ja ma olen kogu see aeg mõelnud selle filmi peale ja nüüd kiiremas korras vaatan selle uuesti läbi. Tõsiselt fantastiline film (y)
iverson01
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 3
Liitunud: 07. November 2007, 00:37

PostitusPostitas Luc » 10. Märts 2009, 16:03

Sai ka TV3 pealt hiljaaegu nähtud see kino.
Päris hea oli ta tõesti, kohe mõnus oli vaadata midagi sellist üle pika aja. Kuigi sisu jäi minule isiklikult veidi segaseks ja mõned asjad küsimärgiga. siis üldiselt polnud filmil midagi häda.
Kuigi ma olin kuulnud sellest filmist, ei teadnud ma selle sisu kohta absoluutselt midagi. Esialgu vaadates tundus kuidagi väga kahtlane, oleks peaaegu teise kanali kasuks otsustanud, aga siis tuli mänu Ashton Kutcher ja see tekitas minus filmi vastu huvi, sest ma ei tea teda kusagilt mujalt kui komöödiatest. Aga filmi lõpuks kujunes midagi hoopis muud ja huvitavat välja, kui üks labane komöödia.

8/10
Kasutaja avatar
Luc
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 272
Liitunud: 08. September 2008, 18:53

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 127 külalist