Ulg

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ulg

PostitusPostitas Cochrane » 10. November 2005, 22:49

Ulg
The Howling

Telereporter Karen White (Dee Wallace-Stone) saadetakse pärast traumatiseerivat kohtumist mõrvariga teraapiakeskusesse. Kuid see koht ei ole eriti rahustav, kuna tegu on tegelikult libahuntide kolooniaga, kus tunnustatud psühhiaater neid kodustada üritab. Loomulikult need katsed ebaõnnestuvad ja peagi algab võitlus elu ees.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Ulg

PostitusPostitas Rasmus » 18. Oktoober 2017, 23:32

Selles mõttes, et ma olen nüüd kahe päeva jooksul vaadanud kaht 1981. aasta filmi pealkirjaga "The _ _ _ _ing" ja mõlemad on mult saanud hinnangu 4/10. Mis aga ei tähenda, et kaks teost omavahel kuidagi sarnased oleks, "The Howling" on suht korralik ja tõsine, kohati isegi stiilne libahundikas, mis ebaõnnestub peamiselt seepärast, et ükski tegelane pole suuremal määral huvitav. Peategelane on terve aja hullult traumeeritud, hüsteeritseb lampi jne, ja see jätab tast üsna kentsaka mulje. Pahad tüübid on lihtsalt nõmedad, häirivate nägude ja rõvedalt perverssete käitumismaneeridega, nii et pole siin tõesti väga midagi vaatamisväärset. Efektid on kõvad, seda ma neile annan.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 52 külalist

cron