Lõpp-punkt 3

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Kahn19 » 09. September 2006, 10:57

Jälle ei saa aru miks on vaja ühele sellisele filmile nii palju järgi kõik kolm osa olid ühe sugused ainult teised näitlejad ja nad surid teistmoodi,kui esimene osa oli hea sest see oli midagi uut siis teine osa oli veel norm vaadata aga kui juba kolmas kord käib täpselt sama etendus siis....

4/10p
Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 447
Liitunud: 27. Mai 2006, 03:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas d33m0n » 11. September 2006, 12:44

Hea film - idee jätkub nagu alati, vähemalt pole mingi mõttetu draama 8) 7/10
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas CyberRax » 15. September 2006, 18:26

Soh, sai kah viimaks ära vaadatud. Alustame halvast: too ettenägemise osa ei meeldinud (esiteks oli ta liialt pikk ja ka tegelaste käitumine oli IMO suht ebareaalne, ka ei tulnud tegevuse toimumine pimedas kasuks); fotode osa ei istunud üldse (come on, kas sellest et peategelased teadsid et nad surema peavad ei piisanud et oli vaja täpselt ära näidata *kuidas* nad surevad, isegi kui täpsed asjaolud polnud teada? saan aru et loosse üritati uudsust sisse tuua, aga see oli küll parajalt jama lüke); see kuidas kohe alguses kogu "skeem" selgeks sai oli nõme (OK, ma usun et tüüp leidis iNetist üht-teist, aga ka kohe selle vahelejätmise tõsiasja?); tegelaskujud olid parajalt kahemõõtmelised ja klišeelised.
Hea külje pealt väärib mainimist tundmatute reisijate tagaajamine, surmad olid tõesti verisemad ja jõhkramad kui eelnenud osades, lõpp oli kogu triloogia parim. Toddi (kes kahes esimeses osas kehastas surnumatjat vms) kaasamine sõidu eel kostva häälena oli kah parajalt lõbus, ehkki ta hääl pole nii omapärane et seda ilma eelneva infota oleks ära arvanud.
Üldiselt: triloogia viletsaim osa - polnud midagi originaali uudsusest ja heast näitlejaytööst ning puudus ka 2. osa tõsiselt hea algusstseen. 3,5/10
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ringooo » 30. Detsember 2006, 13:10

Mulle Final Destinationi osad meeldivad.
Alati on peale läinud filmid,raamatud jms. kus sisu räägib sellest kus üks asi põhjustab teist ja muu selline.Nagu need doomino effektidega show'd kus iga doomino lükkab teist doominod ja siis moodustub pilt.Aga see selleks.
Film ise on parem kui teine osa,ja halvem kui esimene.
Surmad on huvitavad nagu alati ja soundtrack on ka väga hea.Aga ikkagi ma arvan samuti,et esimese osaga oleksid nad kindlasti pidanud piirduma,sest põhimõtteliselt on sisu sama nagu eelmistes osades.
4,5/10
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas trintsu111 » 30. Detsember 2006, 14:40

mulle meeldis:D
aga 2 osa oli neist kõige parem...
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Ralf » 30. Detsember 2006, 15:08

AvP_75 kirjutas:
Spoiler :
Lõpus, kui viimane sai surma, Jason vist... Ma ei mäleta ta nime, aga kui ilutulestiku poolt lõhutud post mehe peale kukkus ja mees pooleks läks vms, siis enamus saalist naersid, kui nädati surnukeha lähemalt. Ma ei näe sellestmidagi naljakat. Mis selles ikkagi naljakat oli...? :D

Sama lugu. Aplodeeriti. :)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Priit » 16. Juuli 2007, 00:17

Ebaoriginaalsus FD kontseptsiooni juures on paha-paha, sestap muutub film igavaks ning ajutuks, eesmärgiks tuua ainult uutmoodi surmasi. Kui film oleks olnud esimene FD, ei oleks filmil väga vigagi, kuid järjena on see ainult esimese osa hale vari. Samas meelelahutuseks kõlbas, surmastseenid olid päris head ning peategelane oli täitsa nunnu.

4/10.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Kama » 09. September 2007, 00:32

Suht odavamaiguline Hollywoodi film oli küll aga mulle siiski meeldis. Hea meelelahutus vahelduseks.
Kasutaja avatar
Kama
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 131
Liitunud: 21. Veebruar 2005, 20:43

PostitusPostitas kigents » 23. Märts 2008, 19:00

Ei no peaaegu sama nagu esimesed aga ikkagi oli normaalne...
Üldiselt surmad olid nata magedamad....


7/10
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas siilupart » 06. Juuli 2008, 23:13

Alguses kui vaatasin seda, isegi meeldis väga. Kui nüüd mõtlema hakata, neid järje osi filmidel vaadata on sama peaaegu kui oodata mõnel raamatulgi järgnevat osa, sest sellel ajal kui on uus osa tulemas siis enam teisi osasid ei mäletagi eriti. Ja selgub et neljas osa ongi tulemas sellel filmil 2009 aasta. :pööritus:
http://www.imdb.com/title/tt1144884/
Aga igaljuhul, film saab ära vaadatud kui aeg kätte jõuab. Kes teab ehk vahest tuleb siis juba viies osa ka sellel filmil :D


Annan sellele kolmandale oma lemmiku numbri 8/10 hindeks
I Know I Am Little Stupid Girl, But I Learn Always Something
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

PostitusPostitas Garli » 27. Oktoober 2009, 01:21

Nõrk, lihtsalt nõrk. Tegemist on küll franchise'i kõige mõistatuslikuma filmiga, kuid siiski üsna mõttetu järg, mis eriti midagi uut ei paku. Lahedaimad asjad filmi juures olidki vägevad ja fantaasiarikkad surmastseenid, eriti pean silmas solaariumi ja naelapüssi kohta. Brutal.

Naljakas kuidas tegelikult sellisest ideest 4 nii sarnast filmi välja lüpsti, aga no mis sa ollivuudist rohkemat ikka saada tahad.

4.5/10.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re:

PostitusPostitas Rasmus » 29. Juuli 2012, 16:39

Ralf kirjutas:
AvP_75 kirjutas:
Spoiler :
Lõpus, kui viimane sai surma, Jason vist... Ma ei mäleta ta nime, aga kui ilutulestiku poolt lõhutud post mehe peale kukkus ja mees pooleks läks vms, siis enamus saalist naersid, kui näidati surnukeha lähemalt. Ma ei näe sellest midagi naljakat. Mis selles ikkagi naljakat oli...? :D

Sama lugu. Aplodeeriti. :)

Naljakas oli tõenäoliselt see, et
Spoiler :
ta näitas surres keskmist sõrme.
Endale meeldib see osa väga, ilmselt põhjuseks see, et nägin seda vist neist kõigist osadest täispikkuses esimesena. Alguse õnnetus on üks mu lemmikuid, kuid surmad ei ole siin midagi erilist (v.a solaariumi oma). Lõppes ka lahedalt.
Spoiler :
Meeldis, et peategelaste vahel ei tekkinud suhet, nagu enamustes sellistes filmides, kus inimesed, kes üksteile ei meeldi, peavad koostööd tegema.

Ebaloogiline tundus see, et need pildid olid tehtud enne õnnetust ja surma plaan oleks pidanud olema see, et nad surevad kõik ära. Nii et kuidas jäi piltidele see, et nad pääsevad õnnetusest ja surevad kuidagi teistmoodi, kuigi nii ei oleks pidanud minema?

Igal juhul hinne endiselt 7/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Re:

PostitusPostitas Ralf » 30. Juuli 2012, 18:47

Rassu kirjutas:
Spoiler :
Ebaloogiline tundus see, et need pildid olid tehtud enne õnnetust ja surma plaan oleks pidanud olema see, et nad surevad kõik ära. Nii et kuidas jäi piltidele see, et nad pääsevad õnnetusest ja surevad kuidagi teistmoodi, kuigi nii ei oleks pidanud minema?
Hea tähelepanek, see on tõesti veidi rumal. Esimeses osas määras lennuki istmeplaan selle, millises järjekorras pääsenud surema hakkavad, aga see oli minu mäletamist mööda täpses vastavuses sellele, millises järjekorras oleksid nad surnud lennuõnnetuses (mis on vist jällegi jaburavõitu, sest lennuki esiotsas istumine ei tähenda ju automaatselt, et lähed kiiremini mullatoidule kui need, kes istuvad tagapool?). Tuleb lihtsalt teha mööndus ja jääda uskuma seda "vihjeid on kõikjal" teemat, mida seal seerias ajama kiputakse.

Rassu kirjutas:
Spoiler :
Naljakas oli tõenäoliselt see, et ta näitas surres keskmist sõrme.
Ei näidanud tegelikult, kontrollisin just üle. Miskipärast mul on pärast 8t aastat see aplaus siiani meeles ja ma olen üpris veendunud, et inimesi ajas pigem naerma see tõmblemine, mis ta keha... või osa sellest... tegi. Kena efekt, peaks märkima. :irw:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Lõpp-punkt 3

PostitusPostitas damon » 23. Jaanuar 2013, 10:39

Üle pika aja teistkordsel vaatamisel võib öelda, et film on hea keskmine.
Kuna eelnevate (ja järgnevate) filmidega on juba antud saaga peamine point teada siis jääbki ainult just seda nautida - see on ahelreaktsioonina inmeste rappimine. Ja selles osas on enam-vähem ok. Algus venis aga lõpp ja järelstoori teostati hästi.

6/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

7/10

PostitusPostitas Ralf » 19. Märts 2013, 03:06

Fun. Vist kõige re-vaadatavam "Lõpp-punkti" filmidest, Winstead on siin ilus ja suurepärane; tema ja selle teise jütsi vaheline keemia on väga tugev, tegelased huvitavad ning üsnagi meeldejäävad (eriti Ian); surmad mõnusalt over-the-top, aga mitte mõttetult gory'd, ja tempo hea. Lugedes oma kunagist post-kinoskäiku kommentaari võib öelda, et olen filmi suhtes kõvasti üles soojenenud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 186 külalist

cron