Vaimude väljaajaja 2: Ketser

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Vaimude väljaajaja 2: Ketser

PostitusPostitas Cochrane » 09. November 2005, 18:45

Vaimude väljaajaja 2: Ketser
Exorcist II: The Heretic

Isa Lamont (Richard Burton) saadetakse kardinali (Paul Henreid) poolt isa Merrini (Max von Sydow) surma uurima ja kontrollima, miks deemon Pasuzu noort Reganit (Linda Blair) vaevama pääses. Lamont reisib Aafrikasse, et leida sealt veel üks, kes oli samuti sama deemoni kontrolli all. Ta leiab Kokumo (James Earl Jones), kelle peal sooritas isa Merrin mitu aastat tagasi vaimude väljaajamise. Kokumolt saab isa Lamont teada, et deemon elab rändtirtsude sees ja liigub sedasi üle kogu maa. Tagasi New Yorki jõudnud avastab ta, et deemon on taas Reganini jõudnud ja suudab ka isa Lamonti oma kontrolli alla võtta. Appi tõttab isa Merrini hing.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Girl17 » 22. Aprill 2006, 18:05

olen kunagi seda näinud- imelik film.. :?
Kasutaja avatar
Girl17
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 170
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 14:42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 04. August 2006, 13:58

Kohutav. Tõeliselt kohutav. Kindlasti üks halvimaid filme, mida näinud olen. "Õudsed" kohad tekitavad hoopis naerukrampe. Mingi tobe putukas pidevalt lendab pinisedes kaamera ees ringi ja dialoog on tobe. See on kindlalt üks maailma kehvemaid järgesid. Mu pettused osutusid veelgi suuremaks tänu sellele, et esimene film oli nii hea ja mu ootused järgede suhtes nii kõrgeks keris.

1/10 :ülivihane:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 143 külalist

cron