Madisoni maakonna sillad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Madisoni maakonna sillad

PostitusPostitas Cochrane » 08. November 2005, 20:57

Madisoni maakonna sillad
The Bridges of Madison County

Farmeriproua Francesca Johnsoni elu muutub mõneks päevaks tundmatuseni, kui läbireisil olev fotograaf Rober Kincaid (Clint Eastwood) temaga kohtub. Francesca mees on parajasti ära ja kaks inimest, kes pole määratud kokku jääma, armuvad. Armastus kestab vaid loetud päevad, ja Francesca mehe naasmisega peab Robert lahkuma, kuid armastus kestab edasi. Aastaid hiljem leiavad ta lapsed pärast ema surma päeviku, milles saavad teada sellest lühikesest suhtest. Kui nad kuulevad ema soovist, et tema tuhk puistataks vette Madisoni maakonna sillalt, nii nagu tehti ka Roberti tuhaga, peavad valima ema soovi ja traditsiooni vahel, mis nõuab ema matmist oma mehe kõrvale.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Madisoni maakonna sillad

PostitusPostitas Ralf » 14. Oktoober 2011, 14:57

Meeletult kurb film, võtab isegi mitmendal vaatamisel pisara silma. :|
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Madisoni maakonna sillad

PostitusPostitas brixxx » 01. Oktoober 2012, 14:52

Ma tegelikult väldin romantika filmide vaatamist, üldse tegelikult üritan vältida armastuse teemat filmides, seda teemat on paraku võimatu vältida, aga actioni, thrilleri, komöödia või mõne muu teema kõrval on seda talutav vaadata, aga kui keskendutakse ainult kahe inimese armastusele nagu siin filmis, siis see tekitab minus ainult kurbust.

Film oli tõesti kurb ja tekitas suht sarnaseid tundeid minus kui ''Titanic'', selletõttu arvan, et väldin uuesti seda filmi vaatamist nagu ma olen 12.aastat ''Titanicuga'' teinud.

Peale ''Mamma Mia'' vaatamist sain öelda, et lemmik naisnäitleja on Meryl Streep, aga kui olin vaadanud ''Heartburn'', siis peale seda mind lausa häirib Meryl Streepi rollid, sarnase tunde tekitas Meryl Streepi roll ka selles filmis.

Aga film oli siiski ilus, selle tõttu annan 8/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 69 külalist