Paharetid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Paharetid

PostitusPostitas Cochrane » 08. November 2005, 20:08

Paharetid
Gremlins (1984)

Leiutaja Randall Peltzer ostab ühelt vanalt hiinlaselt armsa välimusega loomakese ja kingib selle oma pojale sünnipäevaks. Loomakese pidamisel on kolm reeglit, talle ei tohi anda vett, tuleb vältida eredat valgust, eriti päevavalgust ja teda ei tohi toita pärast keskööd. Muidugi saab juhuslikult loomake märjaks ja paljunemise tulemusel tekib veel viis Mogwaid, nii on nende loomakeste nimi. Erinevalt esimesest, on need isendid oluliselt pahaloomulisemad ja pärast kesköist söömist ja kookonitest kasvamist on valmis väikesed koletised kes kogu linna terroriseerima hakkavad. Neel musta huumorisoont omavad loomakesed paljunevad pärast basseinisattumist ja nüüd on linnaelanikud tõsise probleemi ees.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas lostinthemist » 08. Aprill 2006, 23:05

Päris hea film on. Teostus aja kohta hea. Gizmo oli hästi armas ning lahedat häält tegi. :D
Peab tunnistama, et paharettide välimus on hästi tehtud. Respekt, mees!
:D

7/10
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas CyberRax » 20. Mai 2006, 15:30

Tõsine klassika. Alates tunnusmeloodiast ning lõpetades jõululaulu ümisevate pahalastega. Sobivamat jõulufilmi (eriti nendele keda traditsioonilised jõulufilmid a'la "It's a Beautiful Life" ja "Home Alone" on juba tõsiselt ära tüüdanud) ei olegi. 8/10
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Gamma14 » 02. Jaanuar 2007, 12:40

See Gizmo oli jah hästi nunnu :)) Umbes 7 või 6 aastat tagasi nägin telekast seda filmi ja siis oli mul hullult kahju temast, kui ta käsi sahtli vahele löödi :D

7/10
Kasutaja avatar
Gamma14
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 151
Liitunud: 09. Detsember 2006, 17:03
Asukoht: The Infinite Darkness?

PostitusPostitas trintsu111 » 02. Jaanuar 2007, 14:41

väga armas film :))
need pisikesed loomad on nii armsad :)
7/10
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Rasmus » 12. Detsember 2016, 22:09

Õhhhhhh... käisin Kumus erilinastusel ja isegi sinna oli mingi kari kinodebiilikuid sattunud. "Gremlins" on suht naljakas film, aga need t*rapead otsustasid muidugi, et õige aeg naerma hakata on siis, kui tegevustik vähe tõsisema ja hirmsama pöörde võtab. Nagu FUUUUUUUUUUUUUUUUCK lihtsalt. Kultuuriasutus, inimesed! Ja ma ausõna ei ole bitter fuck, täiesti kohatu üle saali irvitamine oli, mis šokifaktori korralikult ära nullis. Õnneks üldisele emotsioonile see paari inimese loomatsemine erilist põntsu ei pannud, igati vahva filmike. Mul ei tule pähe midagi, mis mu nunnumeetrit kapitaalsemalt põhja vajutaks kui Gizmo "bright light! bright light!" hüüded. Pilt Ainuke koht, mis venima läheb, on see gremlinite baaristseen, aga muidu otsast lõpuni põnevust täis! (Y) Kusjuures selle olin täitsa ära unustanud, et siin ka Corey Feldmanit näha saab, olgugi et suht mõttetus rollis.

8/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 45 külalist

cron