Leegitsevad sadulad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Leegitsevad sadulad

PostitusPostitas Cochrane » 06. November 2005, 04:54

Leegitsevad sadulad
Blazing Saddles

Rock Ridge´i linn jääb raudtee ehitusele ette ja seepärast otsustab korrumpeerunud poliitik Hedley Lamarr koos oma kurjategijate kambaga linn elamiskõlbmatuks teha. Kui šerif tapetakse, veenab ta linnaelanikke (kelle nimi on suuremalt jaolt Johnson), et need valiksid esimese linnana läänes mustanahalise šerifi. Nii tehaksegi, kuid see osutub raskeimaks komistuskiviks ja hakkab koos püstolikangelasest Jimiga (Gene Wilder) poliitiku plaane segama.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 06. November 2005, 14:27

Kindlasti üks parimaid komöödiaid, mida kunagi olen näinud. Suurepärane film! Mel Brooksi üks parimaid, mida olen näinud. Väga keevaline ja ülimalt hea situatsioonikoomikaga film. Meeldejäävaim tegelaskuju oli ilmselt Harvey Kormani kehastatud üks koomilisemaid kurikaelu filmiajaloos, Hedy.... ups, Hedley Lamarr ja Madeline Kahni laulustseen oli samuti ülimalt lõbus. See film on tõestus, et Brooks on koomiline geenius, paroodiate kroonimata kuningas, mis puutub lavastamisse (kuigi ta ka näitleb oma filmides naermaajavate rollidega, ei ületa ta selles minu silmis Nielsenit). Lõpp oli samuti väga meeldejääv ja ülimalt kiire, kuid iga hetk oli sellegipoolest naeruväärt.
Meistriteos!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Monk » 16. Detsember 2006, 21:25

Kui komöödia ülesanne on inimesi lõbustada ja neid naerma ajada, siis see film on just see õige seda tööd tegema. Mõnusad naljad, mis ei ole labased.
Fear can hold you prisoner. Hope can set you free. - "The Shawshank Redemption"
Kasutaja avatar
Monk
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 267
Liitunud: 02. Juuni 2005, 15:12
Asukoht: Viljandi


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 102 külalist

cron