Üleöö 30

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Üleöö 30

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:19

Üleöö 30
13 Going On 30

Jenna Rink (Jennifer Garner) soovib enda 13. sünnipäeval olla ilus, kuulus ja populaarne 30. aastane naine. Järgmisel hommikul ärgates on tema soov täide läinud - ta on 30, olles eduka naisteajakirja ambitsioonikas peatoimetaja. Kuna asjalood tunduvad Jenna jaoks mõnevõrra veidrad, hakkab ta otsima vastuseid, kuidas on kulgenud tema elu 13-30 aastate vahemikus.

Terviklikku tutvustust loe siit.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas merts222 » 15. Märts 2006, 18:32

mitte midagi erilist :? :(
merts222
Registreerimata kasutaja
Registreerimata kasutaja
 

Super!

PostitusPostitas onneseen » 20. Aprill 2006, 12:53

Minu arvates on see ültse üks parimaid filme. Jennifer Garner on sinna ossa nagu loodud! Ja ültse kõik selle filmi juures on väga hea, eriti muusika. Super! :D :D
Die Young And Save Yourself
onneseen
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 29
Liitunud: 20. Aprill 2006, 12:49
Asukoht: Põlvamaa

PostitusPostitas Nestonia » 20. Aprill 2006, 13:17

1/5, ma ei viitsi midagi selle kohta õelda, liiga igav film!
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas merka » 20. Aprill 2006, 23:36

Mulle isegi meeldis, kuigi raju reede, mis ka peaaegu samal teemal, oli parem
merka
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 23
Liitunud: 24. Märts 2006, 13:23

PostitusPostitas Liska » 05. Jaanuar 2007, 19:49

Meeldis, aga järjekordselt jäi nagu midagi puud. Aga selline unistus on armas. Ütleks et 7/10
Kasutaja avatar
Liska
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 03. Jaanuar 2007, 13:48

PostitusPostitas trintsu111 » 06. Jaanuar 2007, 23:15

selliseid filme on nii palju tehtud ja see on üks igavamaid nende seast :?
ei meeldinud eriti 3/10
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas LauraOlen » 24. Aprill 2008, 18:34

Ma mäletan et tahtsin meeletult seda filmi näha, kui ma olin noorem. Just sisu pärast. Nüüd kui ära vaatasin tunnen kerget pettumust. Täiesti klassikaline romantiline komöödia, kui sedagi. Näitlejad ei meeldinud ka väga. Uuesti raudselt ei vaataks, enamalt tundsin filmi ajal igavust, põnevaid kohti oli vähe. 4/10
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

Re: Üleöö 30

PostitusPostitas Pixie » 13. Juuni 2012, 00:58

Mulle ei läinud eriti peale, pigem on tegemist ideaalse filmiga noorte teismeliste tüdrukute jaoks. Jenna ebatavaline käitumine polnud eriti vaimukas ja leian, et ta kohanes täiskasvanute maailmaga liiga sujuvalt. Raske uskuda, et kui 13.aastane loeb läbi raamatu "Magazine Publishing for Dummies" ja tuleb mingi idee peale, suudab ta potsensiaalselt päästa ajakirja tuleviku. Vähemalt mina polnud tema visioonist vaimustuses. :D

Armastuse pool oleks võinud ära jääda või hoida seda minimaalsel tasemel. Jah, žanr vajaks siis vahetamist, aga imelik oli vaadata suhte arenemist vaimselt 13.aastase ja 30.aastase vahel. :| Isegi juhul, kui Jenna ei näinud seda nii nagu Matt või filmi vaatajad. Lõpp oli kena ja fluffy, Mark Ruffalo meeldis. Teine positiivne osa oli pidev avastamine, milliseks bitch'iks kujunes tuleviku Jenna. 5/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Üleöö 30

PostitusPostitas Ronet » 13. Juuni 2012, 10:31

Robin Williams'i "Jack" ja Jenna oleks hea paar.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Üleöö 30

PostitusPostitas Ralf » 04. Juuli 2012, 02:15

Mulle on romantiliste komöödiate puhul jäänud täiesti mõistmatuks järgmine scenario: naine ja mees pole teineteist pikka aega näinud, siis kohtuvad taas ning armuvad, kuid üks on juba teisega kihlatud või abielus. Saan jah aru, et selle eesmärk on süvendada vaataja jaoks olukorra lootusetust, aga vähegi kogenum filmivaataja teab, et mees ja naine lõpetavad niikuinii koos. Mul hakkab näiteks sellest "altarile jäetud" kolmandast osapoolest alati kahju. Alles hiljuti oli sarnane film, kus juhtus täpselt nii. Õnneks antud teose puhul ei olnud see nii hull, kuna...
Spoiler :
Asi lõppes ju sellega, et peategelane sattus 1987. aastasse tagasi ja teadis oma tulevikku enda kasuks väänata, aga sellegipoolest tekib tundmus, et võib-olla see neiu, kellega Ruffalo kihlatud oli, sattus sellest tingituna siiski kuskile seksorjaks või Jumal teab mida...

Siis teine asi: sellised "kehavahetusfilmid" on kõik täpselt samasugused, alati peab vanema inimese kehasse sattunud noor inimene tulema toime oma puudujääkidega suhtlemises või tööoskustes ning kõik sellega seotud huumor on minu jaoks ammu iganenud ja korduvalt nähtud ("Vice Versa", "Big" jt), nii et midagi uut ja huvitavat ei suudetud üldse pakkuda. Jennifer Garner oli peaosatäitjana suhteliselt keskpärane. Oleks tahtnud kedagi särtsakamat või nooruslikumat, vähem emalikku. Vahepeal mõtlesin, et võib-olla oleks Judy Greer hoopiski parem olnud, pealegi pole teda vist kunagi üheski filmis peaosa näinud mängimas. Aga Ruffalo oli (Y)

Kasutatud muusika on hea, kuulasin soundtracki juba tükk aega enne seda, kui filmigi vaatasin.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 137 külalist