Kuup: Null

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Ralf » 24. Detsember 2010, 15:25

MNC kirjutas:Cube ja Cube Zero olid mõlemad ok, aga Hüperkuup oli ilge kõnts.

Sa oled õigel teel!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas MNC » 24. Detsember 2010, 15:41

Ralf kirjutas:
MNC kirjutas:Cube ja Cube Zero olid mõlemad ok, aga Hüperkuup oli ilge kõnts.

Sa oled õigel teel!


Aitähh Fletchu-san !
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas Loop » 25. Detsember 2010, 02:25

samas kui mõelda niipidi, et ...KUUP 1 on ikka ülikõva , kõik on tasemel selles . siis kuup 2 on hea, mahedad valged kuubid ja reaalsuse väänamine , aga halb näitlemine ja kohati selline naeruvääärne , ja kuup 3 on eriti jama veel , vaadatav kuid mitte üle 1 korrra .
ses mõttes et tahaks täiega et nad otsustaksid teha 4janda , mis oleks ülim . parem kui 1 ..ooo.
mingi nolan v keegi võiks seda teha .
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Kuup: Null

PostitusPostitas MNC » 25. August 2011, 08:37

Esimest kuubifilmi hindan ma filmina kõrgemalt ja seda just tänu sellele otsade lahti jätmisele ning originaalsusevärgile.
Aga - Cube on rohkem selline üheööliblikas, mida teist korda vaadates hakkab igav. Kolmas on see-eest juba mitu tiiru silme eest läbi jooksnud ning ei usu, et möödund nädalane raz viimaseks jääb

Cube Zero: 6/10
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

Re: Kuup: Null

PostitusPostitas Ralf » 25. August 2011, 08:40

Samas minu jaok soli esimene "Cube" tõeliselt paeluv alles kolmandal vaatamisel, küllap on siin seos vananemise ja/või maitse muutumise-paranemisega. Kolmas osa meeldib sealjuures enam kui teine, mis pingutas oma matemaatilise gobbledigookiga lihtsalt üle. "Zero" on rohkem... intrigeerivam ja loovam, mitte esimese jao nutikust trumbata püüdev nagu "Hypercube".
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kuup: Null

PostitusPostitas MNC » 25. August 2011, 08:46

Ma teist korda lõpuni ei vaatand, kuna muhedalt tobe ei olnud ning retsimised olid teisel vaatamiskorral samad mis esimeselgi... :D
Muidugi tunnistan, et tänu TV 1000-e mitmekülgsele programmile nägin ma seda vist paaripäevase vahega ja seega vaatan vast kunagi üle...võib-olla, ehk arvatavasti siiski mitte.
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

Re: Kuup: Null

PostitusPostitas Forzelius » 13. September 2011, 03:55

Vaatasin kõik kolm ära. Cube'i olin 3 korda varemgi näinud, aga Hüperkuup ja Kuup Null tulid esmakordselt vaatamisele.

Cube: Kõhe, põnev, omapärane ja erinev. Tugev alfaisand sarjas. 8/10
Hypercube: Liiga erinev sellest saagast. Nagu Cochrane ütles vastavas teemas, siis idee oli hea, aga jäi puudu teostusest. Selle lõpp oli ka lihtsalt kohutav. 4/10
Cube Zero: Väga hea prequel mu arust. Raske on tänapäeval häid prequele näha, kuid see seda kindlasti oli. Ei näinud sellist lõppu ettegi ja kuigi alguses mõtlesin,
Spoiler :
et tegu oligi Kazaniga ja ring sai täiuslikuks,
siis natukene ringi lugedes ja loogilist mõtlemist kasutades see nii ei olnud. Aga tõepoolest, väga hea eellugu. Tabas 1. osa atmosfääri väga hästi võrreldes 2. osa all-white kunstnikutööga. 7/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Kuup: Null

PostitusPostitas Loop » 27. Oktoober 2014, 15:09

Spoiler :
see oli lahe , et seletati see vääraka teema ära . . . aga kuubist endast jäi peale esimese osa vaatamist mulje , nagu see oleks midagi müstilist/kosmilist , aga kahjuks tuleb välja , et ei midagi muud kui tavaliste inimeste enda käed on mängus


Kuup on ka üks nendest filmidest mis kannatab natuke halva/üle näitlemise all , aga kuna idee on nii võimas saab sellest mööda vaadata ... ma siiani unistan , et ehk kunagi tehakse üks kõva 4s osa :)
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 69 külalist