Batman

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Batman

PostitusPostitas Spellbound » 28. Märts 2012, 15:25

Behold
Spoiler :
Pilt

and
Spoiler :
Pilt
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Batman

PostitusPostitas brixxx » 28. Märts 2012, 19:30

Rain kirjutas:Eelkõige hinnatakse näitlejat ikka tema karakteri, mitte välimuse järgi.

Ma hindan mõlemat, aga mulle ei meeldinud ka NIcolase kehastatud karakter Jokker.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Batman

PostitusPostitas adi » 29. Märts 2012, 03:36

Suure Keatoni Batmani austajana tunnistan ka mina et, Ledgeri Jokker on parim paha tänapäeva koomiksifilmides. Päris nii "jack oli halb jokker" äärmusesse ma laskuks. Suurepärane paha oli ka tema. Tsekka uuesti üle.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Batman

PostitusPostitas brixxx » 29. Märts 2012, 10:08

adi kirjutas:Suure Keatoni Batmani austajana tunnistan ka mina et, Ledgeri Jokker on parim paha tänapäeva koomiksifilmides. Päris nii "jack oli halb jokker" äärmusesse ma laskuks. Suurepärane paha oli ka tema. Tsekka uuesti üle.

Ei saa öelda, et Nicolson oli halb Jokker, aga enne olin vaadanud ''The Dark Knight'' ning ''Batman''is tundus Jokker liiga huumorikas ja skisofreeniline, et Ledgeri vaoshoitud ja salapärane hullus sobis mulle paremini.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Batman

PostitusPostitas Zinera » 09. Juuli 2012, 20:54

3/10

Nicholsoni Jokker oli küll päris palju rõõmsapoolsem ja esineja tüüp, siiski Heath Ledgeri nägemus meeldis rohkem. Keatoni Batman on samuti elavam ja rohkem lõbutseja, Tim Burton on filmi lisanud just selle, mis pimedas linnas olla võiks. Kuid kahjuks on see kõik nii igav..mõttetud dialoogid ja lihtsalt halb visioon sellest koomiksikangelasest.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Batman

PostitusPostitas P2ppin » 10. Juuli 2012, 00:16

Peale Nolani filme ei suuda enam neid vanu versiooni üldse vaadata. Esimene veel enamvähem, aga peale seda ikka käib kolinal allamäge.

naer@brixxi filmi kriteeriumid.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Batman

PostitusPostitas Ralf » 10. Juuli 2012, 00:24

brixxx kirjutas:
adi kirjutas:Suure Keatoni Batmani austajana tunnistan ka mina et, Ledgeri Jokker on parim paha tänapäeva koomiksifilmides. Päris nii "jack oli halb jokker" äärmusesse ma laskuks. Suurepärane paha oli ka tema. Tsekka uuesti üle.

''Batman''is tundus Jokker liiga huumorikas ja skisofreeniline, et Ledgeri vaoshoitud ja salapärane hullus sobis mulle paremini.

Jajah, Ledgeri Joker ei olnud üldse humoorikas ja skisofreeniline?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Batman

PostitusPostitas Rasmus » 25. Märts 2016, 16:12

Nojah, realismile otseselt ei panustata, aga hea film sellegipoolest. Burtoni režii sobib siia valatult. Hea Batman, hea Jokker, meeldivalt lineaarne lugu. Ajale küllalt hästi vastu pidanud. 8/10

brixxx kirjutas:Nicolsoni Joker meeldis ainult selle tõttu rohkem, et ta filmi jooksul võttis vahel meigi ära

Võib-olla sain mina millestki valesti aru, aga olen üsna kindel, et Nicholsoni Jokkeri puhul oli hoopis see valge nägu meigivaba versioon ja Spellboundi lingitud välimus nõudis puudrit või midagi seesugust. Nolani visioon oli seega täpselt vastupidine.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 254 külalist