9. rood

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

9. rood

PostitusPostitas Taavi » 21. Oktoober 2005, 20:17

9. rood
9th Company (9 rota) (2005)

Afganistaani sõda on kestnud juba kümme aastat.
Venemaa armee kurikuulus 9. rood koosneb üksnes sõjaväkke värvatud pättidest ning muudest elule jalgu jäänutest. Nemad on alati esimesed, kes lahinguväljale saadetakse. Rasketest tingimustest ning kurnavast sõjast vaatamata jätkub roodu ridades ruumi ka sõprusele ...

Loe täielikku tutvustust siit
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 10. November 2005, 22:56

Üks parimaid sõjafilme, mida näinud olen. Juba teine tõestus minu jaoks, et ka Venemaa suudab teha Hollywoodiga konkureerivaid filme (esimene oli "Öine valve"). Muidugi vahepeal tundus mulle, et film hakkas liiga venima, kuid see oli ainult korraks keskpaigas, kuid siis hakkasid lahingustseenid ning need olid päris pingelised ning reaalsed. Muidugi oli see kah, et nad läksid alguses sinna sõtta suure hurraaga, aga lõpuks jäi ellu ainult kaks meest ning needki said tõsised traumad. Lõpus oli muidugi natuke küsitav lause: "Kuid tegelikult me ikkagi võitsime selle sõja".

9/10 (Üks punkt maha natukese venimise eest)
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Monk » 02. Detsember 2005, 11:52

Vene filmi kohta super, täielik kordaminek. Algus oli kahtlaselt sarnane "Full Metal Jacket"-iga (Nt juuste pügamine, karm seeru või kes ta iganes ka ei olnud. Aunimetus võis olla muidugi teine. Ja see täpsuslaskmine.), kuid filmi keskpaik ja lõpp seda enam kindlasti ei olnud. Lahingumöll oli ka päris äge. 8/10
Fear can hold you prisoner. Hope can set you free. - "The Shawshank Redemption"
Kasutaja avatar
Monk
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 267
Liitunud: 02. Juuni 2005, 15:12
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas ringooo » 05. Detsember 2005, 18:58

Jah!See näitab tõesti et venelased oskavad ikka super häid filme teha.
Minule meeldis küll see film väga!
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Nestonia » 17. Märts 2006, 08:20

Robert kirjutas:Üks parimaid sõjafilme, mida näinud olen. Juba teine tõestus minu jaoks, et ka Venemaa suudab teha Hollywoodiga konkureerivaid filme (esimene oli "Öine valve"). Muidugi vahepeal tundus mulle, et film hakkas liiga venima, kuid see oli ainult korraks keskpaigas, kuid siis hakkasid lahingustseenid ning need olid päris pingelised ning reaalsed. Muidugi oli see kah, et nad läksid alguses sinna sõtta suure hurraaga, aga lõpuks jäi ellu ainult kaks meest ning needki said tõsised traumad. Lõpus oli muidugi natuke küsitav lause: "Kuid tegelikult me ikkagi võitsime selle sõja".

9/10 (Üks punkt maha natukese venimise eest)


Täpselt minu jutt... ise lisaksin veel selle, et medali koht oli üsna hea ja edais oli antud ilus lühiülevaate nõukogude sõjaväest. Eriti huvitav oli veel see, et ellu jäi tegelane keda arvasin esimeste seas langevat.
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas Mophuk » 19. Mai 2006, 13:45

9. urood :D
Kasutaja avatar
Mophuk
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 01. Märts 2006, 16:08

PostitusPostitas d33m0n » 19. September 2006, 10:15

Hea vene film 8/10
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas hau » 19. September 2006, 10:41

Natuke hollywoodilik teostus ja sisu oli. Aga hästi valmis meisterdatud siiski. Ma ei ütle et see sitt film on, aga midagi uut ma sealt filmist oma sõjaväezanrifilmide pagasisse ei saanud.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 135 külalist