Wallace ja Gromit: Libaküüliku needus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Wallace ja Gromit: Libaküüliku needus

PostitusPostitas Taavi » 21. Oktoober 2005, 11:39

Wallace ja Gromit: Libaküüliku needus
Wallace and Gromit: The Curse of the Wererabbit

Iga-aastane Nunnukonkurss - kõige suuremate porgandite, kõrvitsate ja kaalikate kasvatamisvõistlus on lähenemas. Samal ajal tegelevad leidur Wallace (Peter Sallis) ning tema ustav abiline, koer Gromit (Ralph Fiennes), edukalt kahjuritõrjetööga.
Vaid mõned päevad enne võistlust hakkab öösiti aga hävinema suurtes kogustes kohalikke peenramaid. Nüüd palub võistluste peakorraldaja Wallacel ning Gromitil asja uurida ning linn päästa.

Täielikku tutvustust loe siit.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Mihkel » 22. Oktoober 2005, 17:30

Huvitav film. Enne kinno minekut olid mul kurjad kahtlused, et see tuleb kehv ja mitte nii head nagu teised Wallace'i ja Gromit'i lühifilmid, aga kõik läks õnneks: film oli väga lahe ja naljakas ja võttis isegi ootamatuid pöördeid :D
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas lostinthemist » 02. Aprill 2006, 15:08

Ausalt öeldes mulle küll meeldisid need lühi-filmid. Üsnagi hästi on tehtud. Ikkagi stop-motion... respekt... :D
Vaatasin seda filmi ka esmakordselt kinos ja ma ei kahetse üldsegi. Film oli hästi tehtud, lahe ja ülimalt naljakas. Mõnedes kohtades olin naerukrampides (näiteks mõisa katuse äärel vms, kui Gromit ja teine koer otsisid münte, et sisestada lennuautomaati vms) ja muud värki. :D
Pean tunnistama, et see on ilmselt parim animafilm, mida näinud olen. Plastiliinikangelased... :D
Te võite naerda, kui tahate; aga need jänesed/küülikud olid filmis hästi armsad ja lahedad, eriti nende näod. Armsad hääled ka, näiteks sellel hetkel kui Gromit laseb alla nad köögis vms.
Sisu oli hästi tehtud. Ei oleks osanud arvatagi, et tema on hoopis... Ei hakka spoilima, järsku pole seda veel keegi näinud.
Seda filmi vaataksin hea meelega iga kord. Üks parimatest.
10/10
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Cochrane » 08. Juuni 2009, 01:24

Suurepärane lahe vaatamine kogu perele, mis on loodud piisava tunde ja huumoriga ning loojate väljapaistva sooja suhtumisega oma tegelastesse.

8/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Wallace ja Gromit: Libaküüliku needus

PostitusPostitas Rasmus » 06. August 2013, 20:36

Wallace'i ja Gromiti asju polegi ma vist varem näinud (ehkki teadsin nende olemasolust), aga see täispikk film oli tõsiselt lõbus ja hetke emotsiooni põhjal üks parimaid animatsioone. (Y) Sisu iseenesest oli juba vähemalt sama hea kui mõnel tõsisel libahundifilmil, kuid lisada juurde suurepärane huumor ja vahvad tegelased ning saab ülikõva koguperefilmi, mis peaks tõesti kõigile peale minema. Lostiga olen igati nõus — pöördeid ei osanud ette näha, küülikud olid armsad ning päris mitmes kohas sai valjult naerda.

8/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 208 külalist