Täiuslik maailm

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Täiuslik maailm

PostitusPostitas Cochrane » 16. Oktoober 2005, 00:26

Täiuslik maailm
A Perfect World (1993)

40-aastast vanglakaristust kandev Butch Haynes (Kevin Costner) põgeneb vanglast ja võtab pantvangiks kaheksaaastase Philip Perry (T.J. Lowther). Tagasihoidliku poisi ja ettearvamatu käitumisega kurjategija vahel tekib peagi mõlema osapoole jaoks oluline isa-poja suhe. Nende kannul on Texase korravalvur Red Garnett (Clint Eastwood) koos oma meeskonna ja kogenematu kriminaalametniku Sally Gerberiga (Laura Dern).

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Kaisukaru » 16. Oktoober 2005, 20:30

Väga hea film :wink: :wink: Mulle väga meeldis... :D
See on minu arvamus ja keegi ei solvu ;)
Kaisukaru
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 12. August 2005, 11:50
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Monk » 15. November 2005, 19:29

Mulle on see film meelde jäänud, kui ühe kurvema lõpuga film. Kui ma veel väiksem olin ja seda esimest korda nägin, siis võttis see film mul isegi paar pisarat lahti :cry: . Kevin Costner teeb suurepärase rolli. 8/10
Fear can hold you prisoner. Hope can set you free. - "The Shawshank Redemption"
Kasutaja avatar
Monk
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 267
Liitunud: 02. Juuni 2005, 15:12
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas Ralf » 09. Juuli 2006, 00:09

Emaga vaatasime kahekesi ja kuna mina juba olin end korra selle filmi peale tühjaks löristanud, siis jäin mina lõpu ajal täitsa rahulikuks, emal aga paistsid küll silmad märjad olevat. See selleks.

Kevin Costner ja Clint Eastwood teevad "pätti ja võmmi" mängides head tööd. Film on koore alla piiludes tegelikult palju sügavam kui algselt paistab. Ilmselt see oligi nii mõeldud, aga Costneri karakter muutus lõpu paiku väga vastumeelseks, kui ta peret relvaga sihtis, kuna isa last lõi.

8/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Täiuslik maailm

PostitusPostitas Ralf » 04. Aprill 2016, 20:35

Tänini vist ainus film, mida vaadates pean terve selle kestuse jooksul pisaratega võitlema. Lihtsalt see, kuidas Costneri mängitud tagaotsitav annab endast kõik, et see poiss saaks kõike, mida tal endal ei olnud, ja sellest tulenev lähedus nende vahel on meeletult kaunis. Hästi intelligentne draama. Ja ma ei ole päri enam oma kunagise arvamusega, et Costneri tegelane muutub vastumeelseks, tema käitumine peegeldab just väga hästi, kui palav on tema soov kaitsta lapsi samast saatusest, mis teda ennast tabas.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 61 külalist