Liiga

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Liiga

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:19

Liiga
League of the Extraordinary Gentlemen

Tegevus toimub aastal 1899. Euroopat on tabanud katastroof, kuna salapärane kurjam Fantoom üritab riike üksteise vastu ässitada. Et armiline Fantoom peatada, palgatakse Allan Quatermain. Et Quatermaini võit oleks kindlam, antakse talle meeskond, kuhu kuuluvad teadlasest sõdalane kapten Nemo, Ameerika salateenistuse agent Tom Sawyer, Dracula kunagine armastatu Mina Harker, surematu Dorian Gray, nähtamatu varas Rodney Skinner ning ebastabiilne "paar" dr.Jekyll / mr.Hyde. Üheskoos asub see erakordne liiga vastu vaenlasele, kelle tegelikest plaanidest neil aimugi pole.

Terviklikku tutvustust loe siit.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas d33m0n » 30. Märts 2005, 19:13

Kusjuures häid kohti on seal filmis, kuid jurasid kohti on ka....muidu norm 6/10
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas ringooo » 06. Detsember 2005, 21:19

Suht hea film.
Täitsa vaadatav.
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Kahn19 » 09. September 2006, 11:00

Lootsin küll midagi paremat,kuid lõpuks võis täitsa rahule jääda 5/10p
Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 447
Liitunud: 27. Mai 2006, 03:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Wisegirl » 22. September 2006, 23:09

Käisin seda ka omal ajal kinos vaatamas. Mulle väga meeldib. Süda taob pidevalt kiiresti. Kui filmis üldse leidubki jurasid kohti, siis mina neid ei märganud. :pööritus:
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas CM-Girl » 20. Juuli 2009, 15:52

PARIM film ever !
Mäletan kui kunagi nägin Levelzone'is "Liiga" VHS'i ..ei mõelnud ka ostsin kohe ära.
Olen seda filmi niii palju juba vaadanud. Ei tüdine.Vahest tuleb mõni vahe sisse et mitu nädalat ei vaata ja kui avastan selle filmi uuesti siis vaatan mitu päeva jutti ja mitu korda päevas. :)

Lemmik kohad oleks siis kus nad Dorian Gray juurde lähevad.Eriti hea on see kui Mina paljastab oma olemuse. Teiste reageering on hea.
Samuti hea koht on see kus Hyde päästab teised pluss Nemo laeva ja siis teda kiidetakse ja tema nii tagasihoidlik on. :D Skinner.. tema on mõnus tüüp.Ajab naerma. :D

Suurepärane film minu jaoks !
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Liiga

PostitusPostitas Forzelius » 07. Juuli 2012, 02:31

Kas nüüd just parim, aga ei saa aru, miks ta nii palju bashi on saanud. Täiesti kõlbeline meelelahutus. Kuigi ta läheb umbes ikka sinna kategooriasse nagu "The Day After Tomorrow", kus algust vaatad suurema innuga kui keskpaika/lõppu. Kena rewatch value kuni teatud määrani.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Liiga

PostitusPostitas Forzelius » 20. Märts 2016, 03:47

Ja jätkuvalt ei saa aru, miks nii madalalt arvatakse sest filmist. Kas koomiksitele tehti tõepoolest nii suurt liiga, et kõik nohikud vihaselt ühtesid littisid sellele ve? Seiklusfilmina enam kui asine.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 60 külalist