Inglite linn

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Inglite linn

PostitusPostitas Taavi » 27. September 2005, 20:17

Inglite linn
City of Angels

Inglid on valvamas meie käekäiku, kuid neil on keelatud sellesse sekkuda. Sellest hoolimata hakkab ingel Seth (Nicolas Cage) Maaelu vastu suurt huvi tundma. Ta armub Los Angelase südamekirurgi Maggie-sse(Meg Ryan), kes ka ingli suhtes külmaks ei jää. Kuid nüüd hakkab nende suhet takistama tõsiasi, et Seth ei ole tegelikult surelik.
Nüüd peab Seth valima, kas hakata inimeseks ning loobuda enda surematusest, et ta saaks Maggiet tõeliselt armastada või jätkata elu inglina.

Täielikku tutvustust loe siit.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 28. September 2005, 09:53

Üks parimaid romantilisi filme, mida ma tean.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Mihkel » 29. September 2005, 22:24

Mitte just parim film, aga näitlemine on väga hea.
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas Forzelius » 30. September 2005, 10:51

Eile õhtul tuli ka telekast. Natuke vaatasin, suht-koht väsinud olin. Aga siiski jah, näitlejatetöö, eriti Nicholas Cage'ga, on väga hea
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas ringooo » 25. Jaanuar 2006, 21:13

Näitlejatööd oli tõesti väga head.
Nukker kuid ilus ja romantiline.
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Weirdo » 18. Juuni 2006, 22:47

Üks kõige romantilisemaid filme, mida vaadanud olen. Kahjuks päris algusest peale ei ole näinud :( Tõesti ilus ja kurvavõitu. Meeldis see puhtus, purity selles filmis ja tegelastes.

Meg Ryan pole millegipärast kunagi eriti sümpaatne olnud, aga ei häirinudki ta mind selles filmis. Ennekõike meeldis mulle Nicholas Cage´i roll. Mu meelest sobis see roll talle superhästi!
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Storm » 09. August 2006, 20:12

Kuna mulle l2hevad romantilised filmid v2ga peale, siis mul selle filmi kohta ainult kiidus6nu. L6pp oli nii kurb :(
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Pixie » 12. Juuni 2007, 00:23

Kahjuks hakkasin vaatama alles lõpupoole. :(
Siiski väga-väga hea film.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Wisegirl » 12. Juuni 2007, 16:16

9/10
Kõrged punktid seetõttu, et olin unustanud filmi puändiga lõpu. Väga sümpaatne linateos, Nicholas Cage'i filmid on mulle alati südamelähedased olnud.
Ilus. Ilus ja armas.. ja kurb. Aga see kurbus oli ka ilus.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Inglite linn

PostitusPostitas Kadii » 07. Mai 2015, 21:31

Ma ei tea noh, kas ma vaatasin teistest täiesi erinevat filmi või? Meil on 0lliga hetkel vaikselt käsil Meg Ryani romcomide klassika vaatamine ja ma ei osanud üldse oodata, et midagi nii halba üldse eksisteerida saab. Dialoog oli nagu The Roomis, aga halvem, kui see üldse võimalik on. Ootasin, et Nick küsib iga hetk sellelt oma vanamehel, et "Anyway how's your sex life?!". Nicki näitlemisest ei tasu üldse rääkida ja isegi Ryan ei olnud nunnu selles filmis. Ja need inglite rannastseenid ja see üleüldine kriipamine, what the shit noh. Ei paneks üldse punkte, kui IMdBs saaks filmi lihtsalt vaadatuks märkida, seega üks tuli. Okei,soundtrack oli täitsa okei, aga puhtalt nostaligilste 90. lugude pärast.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Inglite linn

PostitusPostitas Ronet » 07. Mai 2015, 21:51

Kadii kirjutas:Ma ei tea noh, kas ma vaatasin teistest täiesi erinevat filmi või? Meil on 0lliga hetkel vaikselt käsil Meg Ryani romcomide klassika vaatamine ja ma ei osanud üldse oodata, et midagi nii halba üldse eksisteerida saab. Dialoog oli nagu The Roomis, aga halvem, kui see üldse võimalik on. Ootasin, et Nick küsib iga hetk sellelt oma vanamehel, et "Anyway how's your sex life?!". Nicki näitlemisest ei tasu üldse rääkida ja isegi Ryan ei olnud nunnu selles filmis. Ja need inglite rannastseenid ja see üleüldine kriipamine, what the shit noh. Ei paneks üldse punkte, kui IMdBs saaks filmi lihtsalt vaadatuks märkida, seega üks tuli. Okei,soundtrack oli täitsa okei, aga puhtalt nostaligilste 90. lugude pärast.

Pilt

Kes teist keda mürgitab? On 0ll üldse elus tegelikult? Foorumisse pole ta 2 aastat jalga tõstnud. Tahaks mingit elumärki näha..
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Inglite linn

PostitusPostitas Ralf » 07. Mai 2015, 22:18

Ei tea, kui ma vaatasin (mõned aastad tagasi küll), siis ei tundunud selle juures midagi naeruväärset ja lõpp tegi kurvaks.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 81 külalist

cron