Tunnid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Tunnid

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:19

Tunnid
The Hours

Tegevus toimub kolmel erineval ajal kolmes erinevas kohas. Peategelasi ühendab raamat "Proua Dalloway". Virginia Woolf (Nicole Kidman) kirjutab seda raamatut 1920ndate Inglismaal ja püüab välja rabeleda lämmatavast maaelust. Laura Brown(Julianne Moore) loeb "Proua Dallowayd" 1950ndate Los Angeleses ja plaanib enesetappu. Clarissa Vaughan(Meryl Streep) korraldab tänapäeva New Yorgis pidu oma haigele sõbrale, kes on talle hüüdnimeks pannud Proua Dalloway. Ühe päeva jooksul teevad kolm naist tähtsad otsused oma elus.

Terviklikku tutvustust loe siit.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hannibal » 23. Märts 2005, 15:47

Süngevõitu, kuid geniaalne film, mis toimub kolmes ajavööndis. Stsenaariumi Oscarist ilmajäämine ponud mingil juhul õigustatud, nagu ka Nicole Kidmani võit naispeaosas (olgem ausad, ta roll põhines lihsalt tema valeninal.), mis oleks pidanud kuuluma Salma Hayekile. Samuti pole õiglane, et Oscarit ei saanud kätte Ed Harris. Christopher Walken oli võibolla temast isegi parem, kuid viimasel juba Oscar olemas. 8/10.
Hannibal
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 24
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 21:16

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 02. Veebruar 2006, 17:07

Tõesti, film oli suurepärane! Väga emotsionaalne, hästi püstitatud ja mõjuv. Nicole Kidman oli minu arust Oscari-vääriline, samuti Ed Harris, kes sellest kahjuks ilma jäi. Olen plaaninud raamatu ka läbi lugeda, aga siiani pole suutnud sellega alustada. Aga film ise üks parimaid draamasid ja kindlasti hetkel mu TOP 10-s ja vaataks veelgi seda meistriteost.

10/10.

P.S.: Ma ei ole kindel, aga kas tollel aastal ei võitnud parima meeskõrvalosa Oscari hoopis Chris Cooper filmist "Adaptation", mitte Chr. Walken.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Twinkle » 11. Aprill 2007, 22:55

Seda filmi oli pisut keeruline jälgida ja alles lõpus hakkasid hargnema niidiotsad, mis tegevusest rohkem aimu andsid. Ei kuulu just minu lemmikute hulka kuigi on väga sügavamõtteline.
"What we have here is a dreamer, someone completly out of touch with reality"
Twinkle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 130
Liitunud: 19. Detsember 2006, 04:13

PostitusPostitas Forzelius » 11. Aprill 2007, 23:33

Peata Ratsanik kirjutas:Tõesti, film oli suurepärane! Väga emotsionaalne, hästi püstitatud ja mõjuv. Nicole Kidman oli minu arust Oscari-vääriline, samuti Ed Harris, kes sellest kahjuks ilma jäi. Olen plaaninud raamatu ka läbi lugeda, aga siiani pole suutnud sellega alustada. Aga film ise üks parimaid draamasid ja kindlasti hetkel mu TOP 10-s ja vaataks veelgi seda meistriteost.

10/10.

P.S.: Ma ei ole kindel, aga kas tollel aastal ei võitnud parima meeskõrvalosa Oscari hoopis Chris Cooper filmist "Adaptation", mitte Chr. Walken.


Jah, nii oli küll..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Peterzel » 17. Märts 2010, 23:46

ei saanudki aru, mida selle filmiga öelda taheti. Teema arendus puudus. Kulminatsioon puudus. Terviklik story puudus. Lihtsalt midagi toimus. Igav.

Positiivsena võiks märkida Nickole Kidmani ebatavalises rollis.

5/10
Peterzel
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 78
Liitunud: 22. Oktoober 2007, 11:32


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 47 külalist

cron