Võõrad hinged

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Võõrad hinged

PostitusPostitas Cochrane » 17. September 2005, 22:58

Võõrad hinged
Heart and Souls

Aastal 1959 istuvad Milo, Penny, Julia ja Harrison bussi, millega juhtub õnnetus. Nad surevad, kuid ei pääse taevasse. Nende surma hetkel sünnib laps, kellele pannakse nimeks Thomas, ja nelja reisija hinged on sellest hetkest alates temaga seotud. Mingil põhjusel näeb Thomas neid, kuid teised inimesed peavad teda väheke imelikuks. Pole ka ime, et kolmkümmend aastat hiljem ei taha Thomas teisi inimesi oma ellu eriti lasta. Ühel päeval, pärast pikka vaheaega, ilmutavad hinged end talle taas ja paluvad tal aidata viia lõpetamata asjad lõpule, et nad saaks rahu leida.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: VÃĩÃĩrad hinged

PostitusPostitas brixxx » 21. Märts 2012, 16:59

Ma vaatasin seda filmi teist korda u kuu aega tagasi ning avastasin, et olen seda filmi kunagi näinud telekas. Mulle meeldis see lugu. Film on huvitav ja 90ndate Robert Downey Jr. filme vaadates saab aru kui hea komöödia näitleja ta on. Kuigi film eriti naljakas ei olnud, sai natuke ikka nalja ka. Kuigi seda filmi saab pigem kogupere või fantaasia filmiks pidada. Filmi kõige lahedamateks kohtateks on, kui Thomas teeb avarii ja kui ta peab kõne koosolekul. Hindeks annan 10/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist