Revolver

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Revolver

PostitusPostitas Robert » 03. September 2005, 00:50

Revolver
Revolver

Petturist mängur Jake Green (Jason Statham) on liikunud alati vales seltskonnas ning see maksis talle 7 aastat tema elust. Ta jäi vangi seitsmeks aastaks Dorothy Macha (Ray Liotta) süü tõttu ning pärast vanglast vabanemist on tal kättemaksu plaanid mõtetes. Ühel päeval läheb ta Macha kasiinosse ja hakkab teda kõigi nähes alandama. Dorothy ei ole sellise kohtlemisega harjunud ja saadab palgamõrvarid Jake´i tapma. Õnneks päästetakse ta Zachi (Vincent Pastore) ja Avi (Andre Benjamin) poolt, kes on nõus talle kaitset pakkuma...

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas JigSaw » 03. Aprill 2006, 11:29

Üllatavalt väga hea film.Ei oleks osanud arvata, et nii hea film kohe.Guy Ritchie'kas.Paneb sind ajusi ragistama.

9/10
Change one thing, change everything.
(Muudad Ãŧhe asja, muudad kÃĩik)..."The Butterfly Effect"
JigSaw
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 311
Liitunud: 21. Jaanuar 2006, 20:13

PostitusPostitas Robert » 06. Juuli 2006, 22:19

Mulle meeldisid need malemängu põhitõed, mis läbi filmi jooksid. Üldiselt jah, paneb ajusid ragistama. Muidu on suht head näitlejad. Mulle meeldis.

8/10.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Milenko » 01. August 2006, 04:30

Hea film aga suht raske, kindlasti väärib vaatamist.
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas Storm » 23. Oktoober 2006, 19:14

Guy Ritchie ei petnud mu ootusi. Film on t6siselt nuputama panev ning pean ka mina ytlema, et kohati suhteliselt raskesti arusaadav. V2ga m6nus oli n2ha Andre Benjamini etteastet. Talle sobis see roll nagu perfektselt. Kuigi ma p2ris kindlalt ei julge v2ita, et ma sain l6pux teada kas Mr. Cold oli, olen ma siiski filmiga absoluutselt rahul, ning eks m6ni teinekord saabki suurema huviga vaadata ning syveneda filmi detailidesse, mis v6ibolla esmakordselt keeruka syndmuste k2igu t6ttu m2rkamata j2i :pööritus: .

10/10!
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas tam » 23. Oktoober 2006, 22:55

see oli küll eelmise aasta suurimaid pettumusi. ma küll ei mäleta seda enam nii täpselt, aga mingit positiivset kogemust ma sellest ei saanud. mis sest et guy ritchie. Swept Away oli ka guy ritchie.
tam
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 215
Liitunud: 10. Jaanuar 2006, 11:36

PostitusPostitas ringooo » 07. Jaanuar 2007, 17:54

Kunagi,kui ma polnud veel ühtegi Guy Ritchie filmi näinud,arvasin ma,et selle mehe filmid on kindlasti ühed parajad mõtetetused.
Siis nägin ma filmi Snatch,mis oli väääga hea,sain ma aru,et mu eelarvamus oli vale.
Nüüd ma nägin Revolvrit ja ma arvasin,et see on samasugune mõnus põnevus/komöödia,kuid pidin tõdema,et ka see film on väga hea,aga see on parajalt deep.
Film meeldis,väga põnev,palju erinevaid värvikaid karaktereid(näitlejatööd olid samuti 5+),mõnusalt stiilne ja sisu oli heade keerdkäikudega.
8/10
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 140 külalist