Peidus pinna all

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Peidus pinna all

PostitusPostitas Taavi » 02. September 2005, 16:12

Peidus pinna all
What Lies Beneath

Teadlane Norman Spencer (Harrison Ford) on mures enda pensionipõlve pidava naise Claire-e (Michelle Pfeiffer) pärast, kes aasta aja eest elas üle raske autoavarii. Peale tütre Caitlin-i saatmist Kolledžisse hakkab Claire kuulma ning nägema jubedaid asju nende maja kõrval asuvast järve äärest. Tal tekib kahtlus, et nende kodus kummitab. Psühhiaater soovitab tal vaimudega kontakt luua ning seeläbi enda hirmudest üle saada.

Täielikku tutvustust loe siit.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 30. November 2006, 22:30

Jäi ikka alla keskmise. Algus oli päris huvitav, aga siis läks üpris etteaimatavaks ja igavaks. Lõputwist oli täitsa tore, aga ikkagi suudeti võitlus põhikurjamiga pooletunniseks venitada. Üllatav, et tegu on Zemeckise filmiga, sest hoolimata Fordi-Pfeifferi vahelisest keemiast, ei saa seda näiteks "White Noise"-iga võrreldagi.

4/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Storm » 01. Detsember 2006, 14:48

T6si, pikaks oli film venitatud, kuid stoori iseenesest oli minu arvates hea. Kuigi mulle muidu Ford eriti ei meeldi, siis siin filmis oli ta minu arvates isegi vaadatav. Midagi muud ei oska 6elda, kui v2ga m6nus p6nevik, mida vaadates, v2hemalt minul, oli v2ike pinge kogu aeg sees. 6/10 minu poolt
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas siki15 » 06. Detsember 2006, 14:44

Suhteliselt põnev film oli. Huvitav tegevus käis ikka kogu aeg. Väga huvitavad kohad olid filmis. Mulle meeldis ikka väga. Näitlejad olid samuti head. 10/10[/b]
siki15
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 16. Jaanuar 2006, 18:29

PostitusPostitas snufffy » 26. Juuli 2010, 16:20

mm , üpris hea film , kuid jah algus oli palju huvitavam & põnevam
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

Re: Peidus pinna all

PostitusPostitas brixxx » 15. August 2012, 11:11

Kui nüüd tagant järele analüüsida filmi, siis oli hea film, kui ma seda filmi vaatasin, siis mulle peale kurjategija teada saamist enam film ei meeldinud, aga nüüd üritan olla objektiivsem ning filmi hinnang on tõusnud.

Eriti konkreetselt enam filmi ei mäleta, aga mäletan mida uuris naine ja kes osutus lõpuks kurjategijaks.

Hindeks annan 7/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist

cron