Paradiisirand

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Paradiisirand

PostitusPostitas Taavi » 29. August 2005, 21:28

Paradiisirand
The Beach

Noor ning seiklushimuline Richard (Leonardo DiCaprio) viibib puhkusel Taimaal. Seal kohtab ta kahe omavanuse sookaaslasega, kes räägivad koguaeg minekust kusagil samas riigis asuvale paradiisisaarele. Algul Richard ei usu, et selline koht isegi eksisteerib, kuniks tema hotellinaaber talle salajase kaardi annab. Järgmisel hommikul sooritab naaber enesetapu.
Nüüd asuvad noored suurte lootustega saare poole teele ...

Täielikku tutvustust loe siit.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Edvard » 29. August 2005, 22:38

Väga hea film,vanasti oli üks mu lemmikutest.
Edvard
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19. Mai 2005, 20:21
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 30. August 2005, 09:48

Väga hea film.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Forzelius » 30. August 2005, 10:24

Päris ammu käisin vaatamas. Suhteliselt rahule jäin. Film ise oli huvitav. Vahest liiga-ameerikalik. Lõpp vajus ka liiga ära minu jaoks. Muidu täiesti vaadatav.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Twinkle » 13. Aprill 2007, 13:30

Siiamaani üks minu lemmikuid ja soundtrack on ka väga hea :)
"What we have here is a dreamer, someone completly out of touch with reality"
Twinkle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 130
Liitunud: 19. Detsember 2006, 04:13

PostitusPostitas DjD » 14. Aprill 2007, 06:56

alates sellest ajast, kui see film välja tuli, tahtsin ma seda näha ja millagi eelmine aasta ma seda ka lõpuks nägin ja kuigi filmi jooksmisest oli selleks ajaks nii mõnigi aeg möödas ... meeldis see mulle ikkagi :)
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas Defexer » 09. Juuni 2009, 17:56

Eriti meeldib filmi juures sisu, näitlejad, soundtrackid ja muidugi loodus. Üks lemmikuim film. :)
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Paradiisirand

PostitusPostitas Forzelius » 03. Märts 2012, 00:01

Tjah, ma olen sucker filmimaagiale. Siin seda kindlasti leidus (Porcelain, Pure Shores, vettehüpe). Leidus tõesti ilusalt filmitud ning paradiisiranna järgi longima panevaid kaadreid. Eriti filmi esimeses pooles. Oskuslikult sobitatakse vaataja nagu 3 peategelast kommuuni sisse elama, kõik on hästi. Aga täpselt nagu saabuvad pöörded, läheb ka asi väga ebanauditavaks. Väga huvitav iseenesest. Ma ei väida, et lugu olekski pidanud sinna toppama jääma, aga et mulle alates sellest totakast arvutimängustseenist ei meeldi (lõpp oli enam-vähem), ütleb justkui, et paradiis ei peakski oma eksistentsi lõpetama. Kuigi reaalsuses see nii kunagi ei ole. Siiski, lapsepõlvemälestused tulevad iga kord seda vaadates meelde (oli üks esimesest filmidest, mida kinos vaatamas käisin, päris esimest ei mäleta). Kahju, et ei suutnud tugevamat algust, algus-keskpaika edasi kanda ka teises pooles. Lugedes targemaid kommentaare, siis produktsiooniga olevat ka raskusi olnud ning romaaniga võrreldes toodi sisse päris märgatavaid erinevusi, mis iseenesest paneb tahtma seda lugeda, kuigi ilmselt seda ei tee. Sest, jah: liiga palju absurdi toodi korraga sisse ja kuigi diivanil vedeledes raamatut lugedes ma tõenäoliselt naudiks neid, siis kahetunnise filmi sisse nad ei sobinud. Polnud lihtsalt maitsekalt käsitletud.
Kunagine lemmik-Boyle, kahjuks rikkusin nüüd natukene ära, kuigi meeldivaid kohti, mis südamelööke vahele jätsid, leidus. Soundtrack ja score samuti väga magic-esque.

6/10

All Saints - Pure Shores
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Paradiisirand

PostitusPostitas Pixie » 30. Juuni 2012, 12:06

Ise eriti ei igatse taolise muust maailmast eraldatud ranna järele, kuid film suutis mõjutada nii palju, et paar päeva võiksin seal elamist isegi proovida. :)) The Beach meeldis sinnamaani, kuni Richard läks veidi segaseks ning hakkas asju ette kujutama. Tundus liialt totter ja senine feel oli peaaegu täielikult kadunud. Eelnenud kahtlase väärtusega teod paradiisielanike poolt olid häirivad ja mõtlemapanevad, rohkem oleks võinud leiduda sarnast käsitlust. Õnneks leidus ka lõpus pingeline stseen, mille tulemust ei osanud ette ennustada. Noor Leo oli kompu, Tilda Swinton jätab hea mulje juba mitmendat filmi järjest ning Daffy tegelane oli suurepäraselt hull. 7/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 51 külalist

cron