Peenike punane joon

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Peenike punane joon

PostitusPostitas Robert » 27. August 2005, 18:08

Peenike punane joon
The Thin Red Line (1998)

Sõjafilm räägib õudsalt realistliku loo sõjalisest ja moraalsest kaosest, mida kogesid vaikse ookeani saartel võitlevad USA sõdurid II maailmasõja ajal. Film kandideeris seitsmele Oscarile.

Loe täielikku tutvustust siit
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 27. August 2005, 18:24

Üks kõige mõtlemapanevaimaid sõjafilme, häid näitlejaid täis
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Mihkel » 09. September 2005, 19:15

selles filmis on palju häid näitlejaid, kuid mulle see film väga ei meeldi
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas Edvard » 09. September 2005, 22:10

spe-effect kirjutas:selles filmis on palju häid näitlejaid, kuid mulle see film väga ei meeldi

Mulle ka eriti ei meeldinud,midagi oli nagu puudu,liiga ülespuhutud oli ka nende näitlejatega jne.aga ega see filmi nüüd halb ei olnud aga ei olnud mingi ülihea söjafilm nagu reklaamiti.
Edvard
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19. Mai 2005, 20:21
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitas hau » 23. Märts 2008, 23:33

Mulle meeldis see tohutult. Kuna teadsin, et see Malicku film, siis ei läinudki sinna Omaha beachi otsima. Suurepärane näitlejate ansambel küll, aga ma ei loe seda filmi parimaks küljeks. Terrence Malick on ikka põhjus miks see film on see mis ta on. Ehk väga sügav character study ja meditatsioon keset rohelisi välju ja ilusat loodust. Hea muusika, naturaalne ja mõnus kaameratöö, malicklik rahulik montaaz ja stsenaarium. Tegelaste mõtted on kui poeesia. Et see film meeldiks peab Malicku stiil meeldima. Days of Heaven ja New World on väga sarnased. Ime pole, et nii paljud staarid tahtsid ta filmis olla, kui ta eelmisest filmist möödus 20 aastat.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 12. Juuli 2010, 22:36

Ei tea mina, vaatasin 60% filmist ära ja siis lõpetasin vaatamise, ei näinud mitte midagi erilist selles filmis... :| Ja ega see 60% ka eriti ei köitnud mind. Hindama ei hakka, kuna ei vaadanud filmi täielikult ära.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Mr.Pompeij » 21. Juuli 2010, 14:12

Pakun, et üks parimaid sõjafilme üldse! Kuulub kindlasti mu lemmikfilmide hulka!
10/10
Mr.Pompeij
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 36
Liitunud: 23. Mai 2010, 19:56

PostitusPostitas Forzelius » 06. August 2010, 03:18

Ei tea, kas mu eelmine kommentaar oli mingi forzaism vms, aga nägin alles esimest korda seda praegu ja peale apo't kindel teine sõjafilmide paremusjärjestuses. I cared for this movie. Sügavad karakteriarendused, isegi unikaalsed, võiks öelda. Ei ole peategelase-keskset narratsiooni. Avastatakse kõigi hingeelu. Liigne starcast ei aidanud ilmtingimata kaasa. Kui tihti ikka näeb, et George Clooney või John Travolta ainult ühes stseenis on?
Visuaalselt ka super, muusika harmoonias kogu teostusega. Malick üllatas mind väga positiivselt ning õnneks on talt veel mida avastada. Make more!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Forzelius » 11. September 2010, 03:20

http://www.youtube.com/watch?v=05BtmSXUQ8A

ei saa üle ega ümber sellest viimasel ajal. Go Zimmer!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist

cron