Johannes Pääsukese tõeline elu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Johannes Pääsukese tõeline elu

PostitusPostitas JazZ- » 03. Jaanuar 2019, 21:22

Johannes Pääsukese tõeline elu
Johannes Pääsukese tõeline elu (2019)

Teie ees on seikluslik tragikomöödia eesti esimesest filmimehest Johannes Pääsukesest (Ott Sepp) ja tema püüdlustest filmikaameraga ringi rännates õnne leida. Koos hea sõbra Volteriga (Märt Avandi) veedab lennuka jutuga elukunstnik Pääsuke 1912. aasta palaval suvel ühe uskumatu nädala Setumaal.

Sellesse mahub naeru, nuttu, napsu, romantikat ja kõike muud, mis käib kaasas ühe 21-aastase tuulepeaga, kel kombeks esmalt tegutseda ja alles seejärel mõelda. Arhiivis on sellest retkest säilinud kõigest 7 minutit materjali, aga mis toimus veel siis, kui kaamera ei käinud?

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Johannes Pääsukese tõeline elu

PostitusPostitas Aivar2 » 12. Jaanuar 2019, 02:11

On vähe filme mida ma lähen esimesel linastuse päeval vaatama.Film oli väga oodatud kuna olen video ja fotoga tihedalt seotud.
Tegemist on Ott Sepa suurfilmiga ja teos oli ise keskpärane.Filmi algus oli isegi lootustandev.Lõpu poole oli liiga palju sisutühje kaadreid mis filmile midagi juurde ei andnud.Läks üleüldiseks kordamiseks.
Mingil põhjusel sooviti filmi lõpus setu pulma eriti põhjalikult näidata.Ja seal filmi tegijad komistasid ikka päris korralikult.Mina oleks setu pulmatseenid poole lühemaks lõiganud.Samas päris filmi lõpus suudeti filmile siiski selgem ja konkreetsem suund anda.
Näitleja töödest tooks esile Tõnu Kargi.Avandi jäi filmis nagu veidi tahaplaanile kuigi oli Sepaga kaadris pea võrdselt.
Kokkuvõtvalt on tegemist on 1.5 tunnise jandiga mis pole ülemäära huvitav ega ka väga kehva.
Kasutaja avatar
Aivar2
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 92
Liitunud: 04. Mai 2016, 19:53


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 62 külalist

cron