Tume peegeldus: Bandersnatch

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Tume peegeldus: Bandersnatch

PostitusPostitas JazZ- » 01. Jaanuar 2019, 12:01

Tume peegeldus: Bandersnatch
Black Mirror: Bandersnatch (2018)

1984. Stefan Butler (Fionn Whitehead) on 19-aastane programmeerija, kes üritab videomänguks adapteerida lugeja otsustest sõltuva mitme võimaliku teemaliiniga fantaasiaromaani "Bandersnatch". Mida kaugemale Stefan aga mängu arendamisega jõuab, seda enam hakkab tema enda elu sarnanema arendatavale mängule: justkui langetaks Stefani eest valikuid keegi teine...

"Tume peegeldus: Bandersnatch" on interaktiivne film antaloogiaseriaali "Tume peegeldus" autoritelt.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Tume peegeldus: Bandersnatch

PostitusPostitas Garli » 01. Jaanuar 2019, 15:29

Spoiler :
Pilt


10/10
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Tume peegeldus: Bandersnatch

PostitusPostitas JazZ- » 01. Jaanuar 2019, 20:21

Interaktiivne formaat heidutas mind esialgu veidi, sest olen otsuste langetamises täpselt nagu "The Good Place'i" Chidi ja seega kulub mul juba ainuüksi filmi valimisele terve igavik ning selle vaatamise ajal veel omakorda valikuid teha tundus mulle potentsiaalselt täielik põrgu. Tõsi, kui mingi viis korda järjest täpselt sama loopi läbi teinud olin, läksin tõesti päris närvi, aga üldiselt hakkas mulle see jumala mängimine isegi meeldima. Kui mul vaid õe muusikaeelistuste osas sama suur mõju oleks nagu Stefani omade suhtes. Väga tihti ma selliseid asju siiski läbida ei viitsiks, aga kuna kogu see interaktiivsus oli koos päris jõhkra neljanda seina lammutamisega ka sisusse integreeritud, siis jättis kokkuvõttes väga laheda mulje. Lisaks on simulatsioonis elamine ja vaba tahte puudumine praktiliselt mu lemmikteemad, nii et ei näe ühtegi ratsionaalset põhjust, miks see film(ilaadne asi) mulle meeldima ei peaks. "Donnie Darko" fännid ei tohiks ka näha!

8/10 sellele versioonile, mida mina nägin, aga tõenäoliselt eksisteerib sellest filmist ka 1/10 ja 10/10 versioon, sest materjali on kokku üle 5 tunni.

Garli kirjutas:GARLI POSTITUS AASTAL 2019, MIS EI OLE ISEGI AASTA 2009

Alternatiivreaalused 100% confirmed!
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 43 külalist