Linnud karbis

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Linnud karbis

PostitusPostitas Kadii » 29. Detsember 2018, 12:46

Linnud karbis
Bird Box (2018)

Samanimelisel romaanil põhinev müsteerium, mille keskmes on naine koos kahe lapsega, kes võtavad ette kaelamurdva teekonna mööda jõge, et leida varjupaika maailma üle võtnud müstiliste olendite eest. Teekonna teeb raskemaks see, et nende silmad peavad olema alati kaetud.

Loe täielikku tutvustust siit
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Linnud karbis

PostitusPostitas Kadii » 29. Detsember 2018, 13:04

See film oli selline nagu ma tahtsin, et "A Quiet Place" oleks olnud. Enam-vähem ratsionaalsed tegevused ja põhjused kõigi poolt, mis viivad sisu edasi normaalselt, ilma pingutamata.
Oleks võinud võib-olla natuke süngem olla, aga samas piisas sellestki, mis antud.
Tüdrukut mänginud laps oli küll suurepärane leitud, süda ikka kohe lausa tuikas korraks, kui ta oma suurte silmadega segaduses ja hirmul oli.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Linnud karbis

PostitusPostitas JazZ- » 31. Detsember 2018, 17:16

Mulle ka meeldis see Stephen Kingi aasta hype'ituim film. Nägin, et IMDbs olid mingid inimesed närvis, et mingid teised inimesed seda "A Quiet Place'iga" võrdlevad, aga raske on seda mitte teha, kui need sisuliselt samad filmid on. Tõsi, kui ma Emily Bluntil ja Sarah Paulsonil vahet teha suudaksin, oleksin nende linateoste eristamises ehk mõnevõrra edukam. Igatahes polnud "A Quiet Place" mulle küll niivõrd suur pettumus kui Kadiile, aga olen samas nõus, et selle puudujäägid kattis "Bird Box" üpris edukalt ära, nii et järgnevalt NIMEKIRI, miks on "Bird Box" parem film kui "A Quiet Place":

Spoiler :
  • John Malkovich
  • Tom Hollander
  • Rasedus ei tundunud rumal
  • Postapokalüptilise maailma postapokalüptiliseks saamise näitamine - see on kõige põnevam osa ja "A Quiet Place" lihtsalt ignos seda
  • ... Erinevalt elukatest, keda "A Quiet Place" otsemaid näitas, samas kui "Bird Box" suutis selles osas ikkagi mingi müstika üleval hoida
  • Need elukad või entiteedid või misiganes olid üldse huvitavamad, sest neil näis lisaks teatud psühholoogiline aspekt juures olevat, mis on alati huvitav
  • Lapsed olid non-lollid, võiks isegi öelda, et päris armsad



Minu elaboreeritud teooria nende olendite kohta:

Spoiler :
Pilt


8/10
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Linnud karbis

PostitusPostitas Ronet » 02. Jaanuar 2019, 16:46

Mulle käis närvidele. Ainult Sannu pärast vaatasin. Minust on samasugune kibeduse hunnik saanud nagu John Malkovichi tegelaskuju seda oli.

"A Quiet Place" oli küll vigadega film mos def, aga läks kuidagi rohkem hinge.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 42 külalist

cron