Tagaaken

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Tagaaken

PostitusPostitas Rasmus » 05. Detsember 2017, 22:56

Holy fuuuuuck, mida Grace Kelly teeb siin. Ja mina veel arvasin, et naised ei oska näidelda. <-- huumor

By most accounts, everyone was crazy about Grace Kelly. According to James Stewart, "Everybody just sat around and waited for her to come in the morning, so we could just look at her/ She was kind to everybody, so considerate, just great, and so beautiful." Stewart also praised her instinctive acting ability and her "complete understanding of the way motion picture acting is carried out."

Kõlab igati usutavalt. Imetlusväärne! See hetk, kui Jimmy Stewart aru saab, et deidib maailma parimat naist, peegeldab ilmselt enamiku vaatajate emotsiooni:
Spoiler :
Pilt
Aga jah, tore vaadata sellist naturaalset talenti (kõlan nagu Vaarik, I guess - haa!), tõesti fantastiline näitlejanna. Mitte et Stewart eriti kehvema rollisoorituse teeks, aga Grace grace'ib oma eksistentsiga kõike ja kõiki igal hetkel, mil ta ekraanil on. Ja noh, jätab lihtsalt eriliselt orgaanilise ja võluva mulje.

Aga okei, aitab nüüd Grace Kellyst. (RIP)
Spoiler :
Pilt

Film tervikuna mulle nii kustumatut muljet ei jätnud, lugu tundus kuidagi liiga lihtne ja lineaarne. Siin eelkõnelejad on öelnud, et on aastatega filmi armastama õppinud - kes teab, äkki läheb nii minulgi. Esimesel vaatamisel igati koherentne karakterite juhitud sõiduk, mis kõrvalteede kasutamise asemel otsejoones lõpp-punkti põrutas, sattudes siiski teekonnal nii mõnessegi ummikusse. Või midagi taolist, ma ise autoga ei sõida, ei tunne neid metafoore (siin on mingi valgusfooride nali peidus, aga ma ei viitsi seda hetkel leiutada). Mõte igatahes selline, et vahel dragis liialt, aga lõpp oli küll äge, ja kuna terve selle sõidu sai veeta niivõrd sümpaatsete tegelaste seltsis, ei pane ma pikka eelmängu eriti pahaks.

Ja kuna Hitch mulle keskendumisvõime eest aeg-ajalt kommi pakkus...
Spoiler :
Pilt
...siis võin härra Stewarti korterit tulevikus ehk veelgi külastada.

Ja vahvalt lavastatud ka!

7/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 114 külalist