Valss vahekäikudes

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Valss vahekäikudes

PostitusPostitas Kadii » 19. November 2018, 18:50

Valss vahekäikudes
In the Aisles (In den Gängen) (2018)

Imeliselt õrn ülistuslaul kiituseta jäänud kangelastele, film täis maagilist realismi. Peategelasteks on tavalised inimesed, tulvil keerulisi, kuid allasurutud emotsioone. Nad töötavad suures supermarketis kusagil Ida-Saksamaa provintsis. Christian (Franz Rogowski, mängib ka filmis „Transiit”) on kaupluses uus töötaja. Ta sukeldub vaikselt uude ja tundmatusse universumisse – lõputud vahekäigud, ladude igipõlised reeglid ja tõstukliftide kentsakad mehhanismid, mida jookide osakonnas töötav vanem kolleeg Bruno talle tutvustab. Marionile („Toni Erdmanni” peaosatäitja Sandra Hüller) magusaosakonnast meeldib Christianiga koos naerda. Kui Christian Marioni armub, toetab meest kogu kaupluse personal ning mõlemad tajuvad värske õhu hingust… „Valss vahekäikudes” on režissöör Thomas Stuberi käe all valminud ainulaadne koreograafia inimestest ja asjadest, ihadest ja unistustest.

Loe täielikku tutvustust siit
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Valss vahekäikudes

PostitusPostitas JazZ- » 09. Detsember 2018, 18:28

Kes ei ole mu uusimat autobiograafiat veel soetada jõudnud, siis võin saladuskatte all avaldada, et toidupoed olid ühed mu lemmikkohad ja seostusid mul alati lootusega ennast koos Rimi pizzaga peagi rahulikult teleka ees sisse seada. Nüüd seostuvad need mul lihtsalt KURBUSE JA DEPRESSIOONIGA.

Nii et sooviksin "In den Gängenile" pühendada rea The Poguesi kuulsast jõululaulust:
You took my dreams from me when I first found saw you.


Objektiivselt kuskil 6-7/10, aga subjektiivselt EXPECTO PATRONUM/10
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 52 külalist

cron