Ööbik

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ööbik

PostitusPostitas Rasmus » 16. September 2018, 21:04

Ööbik
The Nightingale (2018)

Aasta 1825. Clare (Aisling Franciosi), noor iiri naisvang, loodab pärast mitut kuud orjatööd lõpuks sõjaväelaselt Hawkinsilt (Sam Claflin) lubatud vabaduse saada. Mees ei pea aga kokkuleppest kinni ning saadab vihahoos korda kohutava süüteo Clare'i pere vastu. Kuna austatud briti sõduri sõna käib naise omast üle, ei jää Clare'il üle muud kui kohtumõist oma kätte võtta. Šokeerivalt julm kättemaksulugu rullub lahti Tasmaania metsade vahel.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Ööbik

PostitusPostitas Rasmus » 20. September 2018, 17:18

Ülikõva. Umbes selline film, mille Tarantino võiks lavastada, kui ta ei keskenduks ainult dialoogile ja tal actually mune oleks. Esimesed 90 minutid on perfektsed, oleks võinud minu jaoks vabalt 10/10 film olla. Siis tehakse kahjuks mingi imelik pööre ja pärast seda juhtub natuke imelikke asju.
Spoiler :
Pean silmas hetke, kui Clare'il on võimalus Hawkinsit tulistada, aga ta selle asemel hoopis (nii literally kui figuratiivselt) ära pöörab. MIKS TE PIDITE NII TEGEMA!?!
Aga see ei vähenda minu emotsioone. Vaatasin nii mõndagi stseeni lihtsalt suu lahti, kuna see film ikka vaatajale ei halasta. Ja fun on ka samal ajal, mdv? Tõeline shocker, rahvas jalutas ikka saalist välja pärast seda stseeni.

Veneetsiast minu kindel lemmik. Ei jõua ära oodata, mil laiem avalikkus seda näeb, ning lost hulluks läheb ja pahapersedest rääkima hakkab. #feminism #hashtagfeminism

8/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 63 külalist