7 võõrast El Royale'is

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

7 võõrast El Royale'is

PostitusPostitas JazZ- » 27. August 2018, 00:21

7 võõrast El Royale'is
Bad Times at the El Royale (2018)

Seitse võõrast, kellest igaühel on riidekapis rohkesti luukeresid ja samuti valgustkartvaid saladusi, mida maha matta, kohtuvad päevinäinud ja tumeda möödanikuga "El Royale'i" hotellis. Ühe saatusliku öö jooksul avaneb kõigil seitsmel võimalus oma pattudele lunastust saada. Enne, kui nimetatud majutusasutuses täielik põrgu valla pääseb...

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: 7 võõrast El Royale`is

PostitusPostitas JazZ- » 17. Oktoober 2018, 00:02

Minu teada ei ole Drew Goddard kuigi vana ja lisaks olen ka üpris kindel, et ta pole koer, aga võiks arvata, et ta on neid mõlemat, sest uute trikkide õppimises ta küll kuigi usin olema ei paista. Ma isegi ei tea, kas ta on väga laisk või väga geniaalne, sest

Spoiler :
täpselt sama sisu erinevatesse filmidesse ja žanritesse paigutamine on minu jaoks täpselt nende kahe omaduse piirimaal.

  • Õnnetu portjee on sunnitud lindistama erinevates tubades toimuvaid hirmsaid asju, sest "bossid" nõuavad?
  • See õnnetu portjee on juhtumisi narkomaan, mis tähendab, et Goddardi maailmas on tal (peaaegu) lõputiitriteni priipääse (ei taha narkoshame'ida!!!!).
  • Isegi viimase "El Royale'is" toimuva stseeni lõpp meenutas visuaalselt üsna paljuski "Cabini" oma.


"Cabiniga" võrreldes oli "El Royale'il" nähtavasti mõnevõrra rohkem raha, tuntum näitlejateansambel ja viimistletum teostus, aga kogu selle stiilse setting'u tagune jäi paraku natuke tühjaks. Tegelaste taustalood ei olnud kokkuvõttes lihtsalt kuigi huvitavad ja taaskord pole ma kindel, kas see tulenes suutmatusest midagi värskemat välja mõelda või
Spoiler :
oli see terav kriitika tänapäevase filmitööstuse arvel. Sest me bossidena nõuame igavaid heist-story'sid, igavaid filme mustanahaliste/naiste kannatustest, igavaid filme keerulistest peresuhetest ja (kohe üldse mitte igavaid) filme ilma särgita Chris Hemsworthist?


Jon Hamm on komöödianäitlejana endiselt sümpaatne, Lewis Pullman on väga nunnu, Jeff Bridges on väga muhe ja Dakota Johnson on väga ilus, aga ootasin Goddardist natuke rohkemat kui Tarantinot.

6/10 - Ei jõua ära oodata, millal see Deep Purple'i stseen gifitavaks muutub, et kõik oma DP-d puudutavad postitused lihtsalt sellega asendada saaksin.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: 7 võõrast El Royale`is

PostitusPostitas Ronet » 03. Veebruar 2019, 00:38

Lahjaks jäi see sasipundar. Miskipärast segasid ka kõik need tuttavad näod - äkki oleks vähemtuntud näitlejad siia paremini sobinud? Hemsworthi oleks mõistagi alles jätnud ja selle laulja ka. So-so igatahes.

5/10 ehk hakkasin jälle hindama

PS Rose sucks
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 94 külalist