Christopher Robin ja Karupoeg Puhh

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Christopher Robin ja Karupoeg Puhh

PostitusPostitas JazZ- » 27. August 2018, 00:21

Christopher Robin ja Karupoeg Puhh
Christopher Robin (2018)

Sellest on möödas palju aastaid, kui Christopher Robin (Ewan McGregor) mängis Saja Aakri Metsas koos Puhhi, Iiahi ja teiste sõpradega. Christopherist on saanud täiskasvanu, kel on armastav abikaasa (Hayley Atwell) ja pisike tütar (Bronte Carmichael), kes näeb oma isa liiga harva, sest too on kogu aeg tööl. Just siis, kui Christopher Robin on oma muredega ummikusse jõudnud, ilmub ootamatult välja tema vana sõber Karupoeg Puhh ning sellest kohtumisest saab alguse midagi erilist.

"Christopher Robin ja Karupoeg Puhh" on südamlik koguperefilm sellest, kui oluline on hoida kinni oma lapsemeelsusest ka täiskasvanuna ning et esikohal peaks iga inimese jaoks olema alati tema pere.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

6.5/10

PostitusPostitas Ralf » 18. Oktoober 2018, 04:47

Päris korralik. Mind üllatas, et film osutus lohutumaks ja raskemeelsemaks kui ühest rääkiva karu ja tema sõprade ümber keerlevast koguperefilmist ootaks. Tuhm pilt, sügisene miljöö ja tegelaskujude apaatsevõitu olemine mõjusid rohkem kurvastavalt kui ergutavalt. Tõtt-öelda tundsin, et Christopher Robin käitus kunagiste lapsepõlvesõpradega isegi liiga tahumatult, aga seda ilusam oli hetk, kus
Spoiler :
ta murdus, Puhhi ja teistega mängima hakkas ja päike seepeale paistma hakkas...

Meile ka öeldakse, et ta väga hoolib oma tütrest, nii et ma natuke kohkusin, kui ta Puhhiga mölises, tema iseloom justkui muutus järsult. Puhh ise oleks võinud küll veidi elavam kuju olla, jättis sellise hädise vääraka mulje. Ilmselt selline oleks Seth MacFarlane'i Ted pärast aastatepikkust uimastitarvitamist. See selleks. Paaril korral ma igatahes võitlesin pisaratega ja kartsin, et kui lugu haripunkti jõuab, suudab see mul kraanid lahti keerata, aga viimases kolmandikus muutus ootamatult "Christopher Robin" täiesti mannetuks hüsteeriliseks lasteseikluseks. Film oleks võinud lõpuni säilitada melanhoolse tooni, mis esimese poole nii emotsionaalseks tegi. Kui tegelased hakkasid autodega Londoni vahel ringi kihutama nagu huligaanid, hakkasin mina kella vaatama. Kahjuks. Aga üldmulje oli siiski päris hea. Loomulikult mingitest arvutis loodud junnidest nagu Puhh ja teised siin loos ma eriti hoolima hakata ei saa, aga tekstuurid olid väga neil väga detailsed, viimistlus oli suurepärane.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Christopher Robin ja Karupoeg Puhh

PostitusPostitas CM-Girl » 23. Märts 2019, 23:18

Treilerit ja pilte nähes tundusid Puhh ja tema sõbrad väga masendavad olevat ja selline oli terve film. Appi! Kõik oli kurb, elutu. Lõpp läks tsipa paremaks, aga ega see üldist pilti filmist väga palju ei muutnud. Kahju...

3/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Christopher Robin ja Karupoeg Puhh

PostitusPostitas Kadii » 24. Märts 2019, 11:59

Vaatasime ka hiljuti ja olin just väga meeldivalt üllatunud, kui sujuvalt ja emotsionaalselt oli see lastejutu maailm toodud täiskasvanute maailma. Juba alguses viskas emotsioonid lakke ja nii tore oli vaadata. Lõpu osas nõustun Ralfiga, et läks liiga lihtsaks laste actionilmiks.
Arvestades, kui mõttetu filmiaasta 2018 minu jaoks oli, siis panin kohe ühe soliidse 8/10st sellele.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 46 külalist

cron