Venom

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Venom

PostitusPostitas JazZ- » 26. August 2018, 23:56

Venom
Venom (2018)

Marvel toob peagi ekraanidele ühe oma salapärasema, keerukama ja vingema tegelase, surmava kaitsja Venomi, keda hakkab kehastama Oscarile kandideerinud näitleja Tom Hardy.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Venom

PostitusPostitas Rasmus » 05. Oktoober 2018, 14:33

Filmis on stseen, kus teadlane räägib lapsele, et ta ei tohiks kunagi karta küsimusi küsida ja lasta end vaigistada, seejärel jalutab teadlane lapse küsimust kuulamata minema ning ütleb, et küsimustele vastab üks teine doktor, kes seejärel TEADLASEGA KOOS MINEMA JALUTAB. Täpselt nii pohhui on selle filmi tegijatel. Nagu "Suicide Squad" ilma Harley Quinnita.

Aa, ja ükski film päid otsast hammustavast maavälisest koletisest ei tohiks olla PG-13. Inimesi lõigatakse pooleks ja verd ei näe kordagi, see on lihtsalt absurd.

5/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Venom

PostitusPostitas ruut » 05. Oktoober 2018, 16:37

Ma olin end piinarikkaks elamuseks valmis pannud. Reaalsuses pakuti mulle täitsa vahvat (aga ääretult lolli) meelelahutust. 6/10
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Venom

PostitusPostitas Ralf » 08. Oktoober 2018, 22:01

Arvustus
Halb, aga vähemalt meelelahutuslik. Naersin pidevalt filmi totrate valikute ja lahenduste üle. Ühtlasi oli lõbus jälgida Hardy osatäitmist, mis on kas idiootne või geniaalne, ma polegi täpselt kindel.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

8/10

PostitusPostitas Kickflick » 16. Oktoober 2018, 23:53

Kohe, kui kuulsin, et Venomi tegelaskujust vändatakse film, olin ülimalt põnevil. Filmiveeblaste leigeid arvamusi usaldades oleksin filmi äärepealt vaatama jätnud, aga õnneks tänu eelarvamustest vabamale sõbrale läksin seda täna ikka vaatama ja tunnistan, et nii head elamust pole Marvel mulle juba vähemalt kümme aastat kinkinud. (NB! Viimane kord, kui ma teie arvamust kuulda võtan, filmisnoobid sihukesed!)

Filmi vaadates tundsin, et Marvel on astunud sammukese tagasi aega, mil Raimi möllas "Spider-Man'i" triloogiaga, kus mürglit ja kiljumist tasakaalustas muhe huumor, inimsuhete tähtsus ja usutavad efektid ning puudusid klišeed, nagu kaotatud isa, ülbed klassikaaslased ja muud suguhaigused, mille põhjal on vaataja sunnitud peategelasele kaasa tundma/elama.

"Venom" on meelelahutus seda kõige parimas mõttes ulme/fantaasia sõpradele.
Spoiler :
Filmi nõrkuseks võib pidada vaid seda, et Venomi kõige suurim ülesanne laheneb kuidagi liiga kergelt, peale mida ma küsisin endalt mõttes: "And that's it?"
Nõme oli ka see, et Eminemi lugu kõlas lõputiitrites vaid poolenisti. :I Loo refrään kummitab mind juba kaks nädalat.

Mu edasine unistus filmimaastikul oleks näha midagi sellist, nagu "Spider-Man vs Venom", sest Raimi triloogias jäi Venom kuidagi random augutäiteks, et venitada film pisut pikemaks.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 71 külalist

cron