Merineitsid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Merineitsid

PostitusPostitas Ralf » 03. August 2018, 00:23

Merineitsid
Mermaids (1990)

Humoorikas draama üksikema Rachel Flaxist (Cher), kes kolib 60ndatel oma kahe tütrega rahulikku Massachussetsi väikelinna. Rachel astub õige pea suhtesse sõbraliku poeomaniku Louga (Bob Hoskins), tema teismelisel tütrel Charlotte'il (Winona Ryder) tekivad jälle tunded sarmika hurmuri Joe (Michael Schoeffling) vastu. Kõik peaks sujuma suurepäraselt, aga uues elukohaski tekivad selles perekonnas segadused.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

7.5/10

PostitusPostitas Ralf » 03. August 2018, 00:33

Vaatasin seda filmi soovist Cheri filmograafia täielikult ära näha (palju pole enam jäänud) ja üllatusin meeldivalt. Leebeid USA peredraamasid 80ndatest ja 90ndatest juba palju nähtud, aga "Mermaidsis" on näitlejatel mõnus klapp ja stsenaarium üldiselt päris nutikas. Tegelaste sarkastilised naljad olid toredad. Ühtlasi ma nautisin selle filmi siirast meeleolu. Puudutab see üsna tõsiseid teemasid (isegi tegevus toimub perioodil, kui Kennedy mõrvati), aga film ei muutu üldse küüniliseks ja mõjub seetõttu hea tujutõstjana, pannes samas väga huvituma selle perekonna elukäigust. Ma muidugi Cheri näitlejana naudin nagunii, hea oli teda näha nii kandvas rollis ja minu arust teeb ta siin ühe oma parima osatäitmise. Olen rabatud, et ta on muusikuna tõeline diiva, aga suudab nii kenasti tavalise üksikema kingadesse astuda. Pärast "Moonstrucki" väga loogiline osa talle muidugi.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 80 külalist

cron