Agent 007: Ela ja lase teistel surra

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Agent 007: Ela ja lase teistel surra

PostitusPostitas Taavi » 22. August 2005, 23:32

Agent 007: Ela ja lase teistel surra
Live And Let Die

New Yorgi narkokaubanduse kohta infot hankima saadetud Briti agendid leitakse surnuna. Kolleegide surmajuhtumeid uurima tulnud James Bond-i (Roger Moore) eluküünalt üritatakse suurlinna saabudes samuti kustutada, kuid ebaõnnestunult. Tapmiskatsest saadud niidiots juhatab 007-e otse Maailma ühe suurima narkokaupmehe Mr. Big-i juurde. Tema tegevusega lähemalt tutvustab avastab Bond, et Mr. Big kavatseb läbi viia tervet Ameerikat haldava ning miljardeid dollareid väärt heroiinitehingu.

Täielikku tutvustust loe siit.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit » 18. Juuli 2006, 18:35

Sai ära vaadatud. Alustame tavaliselt. Film oli parem kui Dr. No, Goldfinger, Thunderball, You Only Live Twice, On Her Majesty's Secret Service, kuid halvem kui Diamonds Are Forever ja From Russia With Love. Nüüd siis Solitaire'st... olen sõnatu, pmst sama kena kui Tatiana imo, vb isegi parem. Lihtsalt fantastiline naine :wink: . Nonii, Connery asemele tuli ka nüüd Moore. Võrreldes Lazenby haleda portreeringuga on Moore väga hea, umbes Connery kanti, kuigi miskit jäi puudu. Muidugi ma saan aru ikka, et see alles tal esimene roll Bond'ina. Sisust siis... no ma ei oska kohe midagi öelda. Kaasakiskuv ta nüüd küll polnud.. Üldse oli see "mustade" teema ja kogu see voodoo värk üsnagi igav. Main villain ei olnud ka mingi maniakaalne võimuhull, vaid hoopis suht enam-vähem tavaline neegrist poliitik. See "neegrite matuse" tseremoonia oli suht lahe. Kavalalt oli neil see välja mõeldud. "Live and Let Die" muusikapala ei meeldinud ka mulle üldse, Diamonds Are Forever oma oli kindlasti parem. Kahju et Bond'i traditsioonilist theme't nii vähe lastakse. Enamus filmist läks raisku, sest kui kaamera kasvõi natukene näitas Solitaire, olid mul silmad jõllis :D. Muidu annaksin 7/10, aga Solitaire pärast annan 8,5/10. 8)


Btw, Forza, sa maha jäänud kuidagi :D
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Forzelius » 30. September 2007, 16:44

Eile vaatasin sõpradega ära selle.
Mulje järgmine: film oli hea, hea idee, eriti avaldas muljet see nö neegrite matuse tseremoonia nagu Priit juba mainis see oli tõesti kõva. Mulle erinevalt Priidust meeldiski just see neegrite voodoo teema, samuti olid eriti retsid vennad sinna neid mängima pandud. Väike kõrvalepõige Harlemisse oli ka väga hea idee. Solitaire oli samuti, nagu Priit ütles, väga hea valik, klappis enam-vähem tavalise Bondi-tüdruku karakteriga. Ainuke asi, mis häiris oli see, et tunnusmeloodiat lasti liiga vähe filmi jooksul, sest minu arust oli see kindlalt üks parimaid Bondi tunnusemeloodiaid läbi aegade. Isegi parem, kui "You Know My Name". Samuti häiris see liigselt pikk motorboat chase-stseen.
Algselt suhtusin Rogerisse skeptiliselt, kuna olin Conneryga ära harjunud ja pidasin teda parimaks Bondiks üldse, kuid Moore tõestas, et ka tema võib Bondi vägagi hästi mängida. Peab veel Daltoni ka ära kaema, siis enam-vähem edetabel selge....

Kõvv film oli, hindeks annaks 8/10

Btw Priit, kavatsen Bondid uuesti käsile võtte :P
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Agent 007: Ela ja lase teistel surra

PostitusPostitas brixxx » 13. Detsember 2015, 23:45

Huvitav kaasaegse sisuga James Bondi film, kus tegi woo doo teema sisu veelgi salapärasemaks ning sellega ka sisu huvitavamaks. Roger Moore James Bond meeldis mulle rohkem kui Sean Connery James Bond. Minu blogist saab lugeda arvustust siit, sealt saab ka pikemalt lugeda selle kohta miks minule mõjus Bondi film "Live and Let Die" (1973) kaasaegsemana kui eelnevad Bondi filmid ning miks meeldib Roger Moore James Bondina rohkem kui Sean Connery.

Hindeks sai minu poolt film 7/10.

Ning olen ka jooksvalt vaadatud Bondi filmidest teinud liste, liste on küll rohkem, aga hetkel viitan kahele listile:
* James Bond: Paremuse järjekorras filmid - siin;
* James Bond: Parimad filmid - siin.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 156 külalist