Agent 007: Elad vaid kaks korda

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Agent 007: Elad vaid kaks korda

PostitusPostitas Taavi » 22. August 2005, 23:20

Agent 007: Elad vaid kaks korda
You Only Live Twice (1967)

Ameerika süstik haihtub salapäraselt missioonil avakosmoses. Ameeriklased kahtlustavad kuriteos venelasi ning on valmis nende vastu sõda alustama, kuid Briti salaluure on ettevaatlikum ning palub neil veidi oodata. Loo uurimise ajal kaob sama ootamatult aga ka üks kosmoselaev venelaste poolelt ning nüüd on sõjaks valmistumas ka nemad. Briti salaluure agendil James Bond-il (Sean Connery) on väga vähe aega, et tegelik süüdlane leida ...

Loe täielikku tutvustust siit
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit » 29. Juuni 2006, 01:12

Sai ära vaadatud. Nojah, alustuseks:

Film on parem, kui Dr. No, Goldfinger ja Thunderball. Kuid jääb From Russia With Love'le ikka alla :D.

Suzuki oli kenam kui Pussy ja Domino, kuid jäi Honeyrider'ile ja Tatiana'le alla.

Muidu filmist. Film oli tõesti põnevam kuid viimased 2. Tibi oli ka suht tase. Veel meeldis mulle see sigaretirelv, see oli viimasepeal leiutis. Kahju, et selles osas ainult ei olnud Q ja Bond'i jagelemist. Btw, Moneypenny on nii humoorikas tegelane. Annan 8,5/10. :)
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Forzelius » 30. Juuni 2006, 12:46

Ostsin täna, ja kavatsen selle lähitulevikus ära vaadata...


OT
Priit, kas sulle meeldib sellepärast From Russia With Love kõige rohkem, sest seal oli Tatiana Romanova või. Minu arust on muidu goldfinger siiamaani kõige normaalsem, olen ära vaadanud 3 esimest, thunderball on pooleli. Esimesed 2 olid ikkagi suht igavad, teine oli natuke normaalsem, kuid siiski tegevus eriti kaasa ei haaranud...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Nestonia » 30. Juuni 2006, 13:01

LynyrdSkynyrd kirjutas:Ostsin täna, ja kavatsen selle lähitulevikus ära vaadata...


OT
Priit, kas sulle meeldib sellepärast From Russia With Love kõige rohkem, sest seal oli Tatiana Romanova või. Minu arust on muidu goldfinger siiamaani kõige normaalsem, olen ära vaadanud 3 esimest, thunderball on pooleli. Esimesed 2 olid ikkagi suht igavad, teine oli natuke normaalsem, kuid siiski tegevus eriti kaasa ei haaranud...


Tegevuse pärast oli kolmast parem kahest esimesest, aga teine osa on unikaalne ikka Tatiana poolest! :twisted:
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas Priit » 30. Juuni 2006, 13:15

LynyrdSkynyrd kirjutas:Ostsin täna, ja kavatsen selle lähitulevikus ära vaadata...


OT
Priit, kas sulle meeldib sellepärast From Russia With Love kõige rohkem, sest seal oli Tatiana Romanova või. Minu arust on muidu goldfinger siiamaani kõige normaalsem, olen ära vaadanud 3 esimest, thunderball on pooleli. Esimesed 2 olid ikkagi suht igavad, teine oli natuke normaalsem, kuid siiski tegevus eriti kaasa ei haaranud...


Ei, tegevus meeldis rohkem lihtsalt seal + Tatiana :D .
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

Re: Agent 007: Elad vaid kaks korda

PostitusPostitas brixxx » 07. Detsember 2015, 22:47

Päris põnev Bondi film, aga siiski jääb alla filmile "From Russia with Love" (1963) sisu ja ülesehituse poolest. Hindeks 7/10.

Arvustust saab lugeda siit.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 143 külalist