Agent 007: Keravälk

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Agent 007: Keravälk

PostitusPostitas Taavi » 22. August 2005, 19:53

Agent 007: Keravälk
Thunderball

Kuritegeliku rühmituse SPECTRE üks juhte, Emilio Largo (Adolfo Celi), kavatseb astuda vastu maailma suurimale sõjalis-poliitilisele organisatsioonile nimega NATO. Ta varastab kontroll-lennul oleva Briti hävitaja, mille pardal on kaks tuumapommi, ning esitab võimudele suure rahanõude. Nüüd saadab Briti salaluure välja kõik enda "00" agendid, seal hulgas ka James Bondi (Sean Connery), pomme otsima. Kuid keegi ei tea, kus neid peidus hoitakse ...

Täielikku tutvustust loe siit.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit » 26. Juuni 2006, 00:30

No vaatasin ära. No mis ma oskan öelda, parem kui Dr.No, halvem kui From Russia With Love, halvem kui Goldfinger. Domino on seksikam kui Pussy Galore, kuid jääb alla Honeyrider'ile kui ka Tatiana'le. Film oli natukepõnev, kuid kuna mul on ebameeldivus allvee stseenide vastu, seega selle tõttu läks ka filmihinne vägagi alla. Põnevust ei olnud ka nii palju, kui ma lootsin, vahetevahel kippus isegi suht igavaks minema. Egas midagi, 7,5/10
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas j22lind » 24. Märts 2007, 20:28

Mulle väga meeldisid allvee stseenid ja seetõttu jäi peale selle filmi vaatamist väga hea tunne sisse. Connery mõju Bondile oli tuntav siis ja on tuntav siiamaani tegelikult.
j22lind
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 54
Liitunud: 01. Märts 2005, 20:40
Asukoht: Valga

Re: Agent 007: Keravälk

PostitusPostitas brixxx » 06. Detsember 2015, 17:21

Keskpärane asjalik Bondi film, mis oli aegajalt igav. Huvitavaks tegi filmi veealused stseenid. Hindeks 6/10.

Arvustust saab lugeda siit.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 151 külalist