Täht on sündinud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Täht on sündinud

PostitusPostitas JazZ- » 12. Juuni 2018, 23:37

Täht on sündinud
A Star Is Born (2018)

Traagilise armastusloo uusversioonis mängib Bradley Cooper Jackson Maine'i, kantrimuusikastaari, kes on parasjagu allakäigu äärel, kui ta avastab andeka tundmatu muusiku Ally (Lady Gaga). Jack juhib Ally rambivalgusesse ning paneb aluse tema tähelennule. Ally edukast karjäärist hoolimata varjutab nende suhet Jacki jätkuv võitlus oma sisemiste deemonitega.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Täht on sündinud

PostitusPostitas JazZ- » 25. November 2018, 23:21

"A Star is Borni" kahjuks mängis fakt, et treiler on a) väga hea ja b) väljas olnud juba ligi pool aastat, mis on piisav aeg, et ma enda peas selle põhjal mitu filmi läbi mängida olen jõudnud ja paraku olen ma tunduvalt andekam lavastaja kui Bradley Cooper. Kõik, milleks treiler lootust andis, jäi lõpp-produktis lihtsalt natuke nõrgaks - ei mõjunud lugu ise just kuigi sensatsiooniliselt, ei näinud ma erilist sügavust ka Ally ja Jacksoni suhtes. Jacksoni ja tema venna vahelised stseenid kaldusid olema juba nii ülepaisutatult dramaatilised, et juba peaaegu ootasin, millal Toomas Lasmann nende emotsionaalseletele sõnavahetustele peale hakkab lugema.

Samas "Shallowt" pean endiselt suurepäraseks lauluks ( loodan, et mu naabrid on samal arvamusel, sest vastasel juhul on nende viimased kuud küll väga õnnetud olnud) ja lisaks adusin vist esimest korda, kui hea laulja Lady Gaga õigupoolest on. Olin teda varem oma radarist turvalises kauguses hoidnud nagu hoian kõiki ohtlikke asju ja olendeid, kellel on enam kui viie inimese poolehoid, aga see "õigel ajal õigel viisil õige noodi laulmine" on tal küll käpas - näiteks meeldib mulle kohutavalt, kuidas ta "Always Remember Us This Ways" seda "So when I'm all choked up / But I can't find the words" osa laulab nagu ta olekski all choked up. Bradley Cooperil tuli alkohooliku mängimine ka hästi välja, aga kogu sisuline pool kokku jäi siiski pisut s h a l l o w'ks.

6/10
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Täht on sündinud

PostitusPostitas Soprano » 26. November 2018, 03:38

JazZ- kirjutas:näiteks meeldib mulle kohutavalt, kuidas ta "Always Remember Us This Ways" seda "So when I'm all choked up / But I can't find the words" osa laulab nagu ta olekski all choked up.

See pole Gaga versioon tho. See on https://www.youtube.com/watch?v=5vheNbQlsyU
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Täht on sündinud

PostitusPostitas JazZ- » 26. November 2018, 11:28

Soprano kirjutas:
JazZ- kirjutas:näiteks meeldib mulle kohutavalt, kuidas ta "Always Remember Us This Ways" seda "So when I'm all choked up / But I can't find the words" osa laulab nagu ta olekski all choked up.

See pole Gaga versioon tho. See on https://www.youtube.com/watch?v=5vheNbQlsyU


Wow, päris hale minupoolne feil! Tahaks nüüd kättemaksuks filmihinnet veel madalamaks võtta. :vihane:

Eks mu mõte jääb enam-vähem samaks, sest see kirjeldatud osa jäi mulle just filmis silma, aga ilmselt natuke devalveerib siiski, kui a) teised ka nii oskavad ja b) ma isegi aru ei saa, kas lauljaks on Lady Gaga või mitte.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

7/10

PostitusPostitas Kickflick » 28. November 2018, 13:14

Käisin filmi paar päeva peale "Bohemian Rhapsody't" vaatamas ja kuna olin Queeni saatel kõik oma pisarad ära valanud, ei läinud see film mulle eriti hinge, kuigi kõik ekraanil toimuv oli tip-top. Põhiliseks väärtuseks pean Lady Gaga võimalust end tõestada äärmiselt andeka lauljana, kes suudab oma hääle ja emotsioonidega külmavärinaid tekitada, samas kui tema soolokarjääri puhul varjutavad selle ära kõik kostüümid, grimm ja kogu ülejäänud sell out show. Tore, et film näitas julgelt tänapäeva muusika paradoksi, kus artistil on kaks võimalust - teha kas head ja originaalset muusikat, mis karjääri osas ei vii mitte kuhugi või olla suurte plaadifirmade käpiknukk ja korjata auhindu kokku.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: 7/10

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 29. November 2018, 12:05

Kickflick kirjutas:Käisin filmi paar päeva peale "Bohemian Rhapsody't" vaatamas ja kuna olin Queeni saatel kõik oma pisarad ära valanud, ei läinud see film mulle eriti hinge, kuigi kõik ekraanil toimuv oli tip-top. Põhiliseks väärtuseks pean Lady Gaga võimalust end tõestada äärmiselt andeka lauljana, kes suudab oma hääle ja emotsioonidega külmavärinaid tekitada, samas kui tema soolokarjääri puhul varjutavad selle ära kõik kostüümid, grimm ja kogu ülejäänud sell out show. Tore, et film näitas julgelt tänapäeva muusika paradoksi, kus artistil on kaks võimalust - teha kas head ja originaalset muusikat, mis karjääri osas ei vii mitte kuhugi või olla suurte plaadifirmade käpiknukk ja korjata auhindu kokku.


Pole filmi näinud aga hea meel kui tõesti nii on. Ma avastasin ka aastaid tagasi, et tema kostüümide ja muu jama all on tegelt väga andekas laulja. Siiamaani käivitun kui mõned toovad ta nime esile näiteks Goulding'uga samas raamis.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 87 külalist